Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsökre tippek?...

Menstruációs görcsökre tippek? Nem akarok gyógyszert bevenni

Figyelt kérdés
Szörnyen görcsöl a hasam amikor megjön, szédülök, hányok, suliból is sokszor haza kell mennem ezek miatt. Segitsetek! 16/L

2013. aug. 21. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kösd be nagyon szorosan sállal. Szoríts rá párnát. És előtte vegyél egy meleg fürdőt. Esetleg melegvizes palackot is nyomhatsz rá. Nekem ezek mindig segítenek picit.
2013. aug. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A melegvízes fürdő nekem is szokott segíteni. Mondjuk én már úgy szoktam, hogy mikor érzem, hogy kezdődik, akkor beveszek egy advil ultrát és utána nem érzek semmit. Szerencsére nekem csak első napon fáj, de így elviselhető.


Hosszú távon próbálkozhatsz gyógytea-kúrákkal, illetve állítólag a ligetszépe olaj kapszula is sokat segít a görcsökön és egyéb PMS tüneteken. Ez nem konkrét gyógyszer - mivel írtad, hogy azt nem akarsz.

2013. aug. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem a sok párna ami melegíti a hasam az szokott segíteni. De amúgy egy gyógyszerel jobban járnál algoflex-m
2013. aug. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán nagyon görcsöl, akkor sajnos csak a gyógyszer segít.


Próbálj meg közepes tempóban pár kilométer gyalogolni. Enyhe, közepes görcsnél beválik.

2013. aug. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. aug. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!