Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsit megiperedtem, le...

Kicsit megiperedtem, le akarok fogyni. Vagy tinikorban ez megboríthatja a menstruációt?

Figyelt kérdés
16 vagyok, 167 cm és 58 kiló, ezt kicsit soknak érzem, és kb. 5 kilót le szeretnék adni. A mensim néha napra pontosan jön meg, bár most augusztusban kimaradt. Félek, hogy a fogyózás még jobban megborítja. Tehát kérdésem; ajánlott-e ennyi idősen fogyókúráznom?

2012. szept. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem ha 200- 300 Kcallal csokented a napi bevitelt, fogyni fogsz, es nem terheled meg a szervezetedet. Mozogj tobbet, ne egyel chipset, ne igyal cukrozott uditoket. Nem kell semmi drasztikus, nem vagy kover.
2012. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elhízás: Túlzott kalóriabevétel, amikor több ENERGIÁT viszünk be mint amennyire szükségünk van, testünknek zsírt kell gyártania, hogy valahogy hasznosítsa ezeket az energiákat. Közben alanyunk túl sok zsírt visz be, kevés fehérjét, így izomzat nem tud fejlődni, túl sok finomított cukrot, magas vérzsír szint keletkezik, stb stb


Fogyókúra: alanyunk sportol, most hadd ne részletezzem ez miért egészséges, már óvoda óta ezt verik belénk. Emberkénk egészségesen eszik, kerüli a rossz zsírokat és a finomított cukrokat, rengeteg természetes vitamin visz be a szervezetébe, egészséges, jól kombinált tápanyagokat, azaz sok fehérjét és lassú felszívódású szénhidrátot. Alanyunk egyre egészségesebb, egyre fittebb, jobb a közérzete, stbstb


Szóval. Szerinted mennyi esély van arra, hogy a fogyókúra felborítja a menstruációs ciklusod, amikor megfelelő tápanyagokat viszel be és sportolsz?

A fogyókúra még mindig nem egyenlő a koplalással.

2012. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A "fogyókúra" csak akkor borítja így fel a menstruációt ha azt az utat választod hogy semmit nem eszel szinte. Szóval ne legyél anorexiás. Ha sporttal fogysz le akkor nem lesz baja. De szerintem 167 centihez 58 kiló tökéletes
2012. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Járok úszni, és nem nassolok :D várom az eredményt :)) nektek meg köszönöm a válaszokat :D
2012. okt. 12. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!