Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy az EllaOne ellenér...

Lehet, hogy az EllaOne ellenére is terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Két és fél hete késik a menstruációm. Amikor meg kellett volna jönnie, folyton olyan érzésem volt, mintha épp megjönne és tegnap is olyan volt. Öt napos késés után csináltam tesztet, igaz napközben...negatív lett. Júniusban EllaOne-t kellett bevennem. Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok? Orvoshoz menni vagy tesztet csinálni, csak holnap tudok, mert külföldön tartózkodom.

2013. aug. 21. 08:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Igen. Nőgyógyászaton dolgoztam és volt nem egy olyan eset,h valaki sürgősségi tabletta mellett terhes maradt.
2013. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
a babák egészségesek voltak?
2013. aug. 21. 09:40
 3/30 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlók(az esemény utániak is)nem befolyásolják a baba egészségét. A terhesség "megmaradása"nem biztos mellette,de ha az első trimeszter után minden rendben,azzal sincs gond.
2013. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azóta viszont voltam beteg és antibiotikumot kellett szednem, illetve vénás injekciókat kaptam... remélem ettől sem lehet semmi baja
2013. aug. 21. 12:33
 5/30 anonim ***** válasza:

Sajnos az már más kategória :(

Antibiotikumnak lehet teratogén hatása.

2013. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
:S nagyon félek ettől...
2013. aug. 21. 12:45
 7/30 anonim ***** válasza:
Te szegény! Remélhetőleg nem vagy terhes!
2013. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Tudom nem a legjobb ilyet kívánni, mert egyszer szeretnék anya lenni, de most nem éppen a legjobbkor jönne. A nem is ettől félek igazán, sokkal inkább attól, hogy esetleg valami baja lehet ezektől...:S
2013. aug. 21. 13:13
 9/30 A kérdező kommentje:
rosszul irtam...juliusban
2013. aug. 21. 21:12
 10/30 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen antibiotikumokat és injekciókat kaptál?
2013. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!