Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy az EllaOne ellenér...

Lehet, hogy az EllaOne ellenére is terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Két és fél hete késik a menstruációm. Amikor meg kellett volna jönnie, folyton olyan érzésem volt, mintha épp megjönne és tegnap is olyan volt. Öt napos késés után csináltam tesztet, igaz napközben...negatív lett. Júniusban EllaOne-t kellett bevennem. Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok? Orvoshoz menni vagy tesztet csinálni, csak holnap tudok, mert külföldön tartózkodom.

2013. aug. 21. 08:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A Solu-Medrol általában visszafogja a baba fejlődését,a többit nem tudod pontosan,h mi volt. Ha az antibiotikum penicillin származék,akkor semmi baj,azt lehet terhesség és szoptatás alatt is szedni. Mire mész az orvoshoz próbáld meg megtudni pontosan,h miket kaptál.
2013. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ha valoban terhes vagyok meg szeretnenk tartani,viszont,ha ilyen hatasa lehet a gyogyszereknek nem tudom mi lenne a legjobb...:,(
2013. aug. 25. 19:06
 23/30 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne idegeskedj ezen! Még nem is biztos,h terhes vagy. Ha igen,akkor a nőgyógyász,egy gyerekgyógyász is adhat tanácsot,de lehet,h el is küldenek genetikushoz.
2013. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem biztos, de akkor is nagyon felek. Ha nem is baba,de valami problema biztosan van,ami miatt 3 hete kesik
2013. aug. 25. 19:24
 25/30 anonim ***** válasza:
A sürgősségi fogamzásgátlók nagyon fel tudják borítani a hormonháztartást. De ritkán visszafordíthatatlanul.
2013. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
:s mar nem is tudom melyik "verzio" lenne a legjobb....
2013. aug. 25. 19:32
 27/30 anonim ***** válasza:
Megértelek. Írj majd,h mi lett veled!
2013. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom az eddigi valaszokat. Lehet csak az idegessegtol,de most nagyon rosszul erzem magam.
2013. aug. 25. 22:14
 29/30 A kérdező kommentje:

Ma reggel megjott. A szokottnal sokkal kevesebb

...

2013. aug. 26. 09:16
 30/30 anonim ***** válasza:
A helyedben ettől függetlenül elmennék orvoshoz. Igaz ritkán, de a terhesség alatt is előfordulhat vérezgetés, ami többnyire kisebb mennyiségű, mint a rendes menstruáció, de megtévesztő lehet.
2013. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!