Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog csinálni a nőgyógyász...

Mit fog csinálni a nőgyógyász ilyenkor?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, kb 4 hónapja nem jött meg (előtte se volt rendszeres)ezért anyukám nőgyógyászhoz akar vinni. Volt egy időszakom, amikor nem ettem rendesen, szerintem ezért lehet., viszont már rendesen eszek.

Mit fog csinálni a nőgyógyász??



2013. aug. 21. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Először is tök fölösleges ezzel nőgyógyászhoz rohannotok, mert rendszeresre kb 17 éves korban kell, hogy beálljon, addig viszont hónapokra is kimaradhat, van aki szerint 6 hónap még normális, nekem 8 hónapig maradt ki annak idején.


Ha elmész mégis, akkor nyilván megcsóválja fejét a nőgyógyász, hogy minek ez a sietség , de megvizsgál szemre vételezéssel, manuálisan benyúl neked és másik kezével megtapogatja a hasad alját.

Utána majd azt mondja, hogy türelem.

2013. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha anyukád hajthatatlan, akkor a gyerek nőgyógyászatra menjetek és elsőre női orvost válassz, mert azért az kevésbbé ciki.
2013. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Anyának férfi orvosa van, mindenáron hozzá akar vinni.
2013. aug. 21. 18:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy hormonvizsgálat és egy ultrahang is megtenné..
2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Totál felesleges elmenni... Semmit nem tud csinálni az orvos, gyógyszert semmiképp nem fog felírni (nem is lenne jó ötlet), szóval sztem ne menjetek el...
2013. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igenis menni kell, lehet ciszta vagy hormon gond ha már 4 hónapja nem jött meg. Igenis meg kell nézetni. Először valószínűleg megvizsgál, elküld ultrahangra, vér-, vizeletvizsgálat másnapra és ennyi. Az hogy hogy fog megvizsgálni attól függ hogy szűz vagy-e vagy sem.
2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
13 évesen persze hogy szűz vagyok O.o
2013. aug. 21. 18:36
 8/14 anonim válasza:
Szomszédomnak teljesen ez volt a problémája. Elment gyerek nőgyógyászhoz, elmondta, hogy mit fog csinálni és miért... pedig férfi volt. Elküldte 2-3 vizsgálat és valamit felírt neki csak már nem emlékszem mit, azóta napra pontosan megjön neki. Ez pár éve volt, most már 18 éves. Tehát menj csak el, kell az a vizsgálat.
2013. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. aug. 21. 18:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos h csak ultrahanggal fog megvizsgálni még, mivel szűz vagy, esetleg megnézi de nem fog felnyúlni neked. 14 évesen is simán lehet pajzsmirigy probléma,ami miatt nem jön meg.
2013. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!