Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veszélyeztetett terhességet...

Veszélyeztetett terhességet igazolja az orvos?

Figyelt kérdés
A lényeg: Az exem megkeresett azzal, hogy veszélyeztetett terhes, de erről semmilyen papírt nem kapott állítása szerint az orvostól. Én úgy tudom, hogy minden vizsgálat alkalmával adnak az orvosok papírt, legalább annyit hogy ott jártál. Gyanakszom rá, hogy hazudik róla, csak azért hogy együtt maradjunk. Elvileg még olyan kicsi, hogy szexel elvetélne. Ezt is javasolta neki az orvos.

2013. aug. 20. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos kapott papirt, emg meg kell ejlennie védőnőnél el kell menni vérvételekre stb. Magátóla szextől egyáltalán nem biztos hogy elvetélne, de tény hogy veszélyeztetettnél nem ajánlják. kérd meg hogy mutassa meg a tesztet ami poztiív lett. mit mond miért veszélyeztetett?
2013. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy 2 hete jár dokihoz, mert cisztát találtak a hasába. Most volt vérvétel is és utána mondta neki elvileg az orvos, hogy terhes is, de veszélyeztetett.
2013. aug. 20. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
húúú ez nagyon gyanus. Elöszöris a sima vérvételnél nem nznek HCG szintet hogy terhes-e ha nem merül fel a dolog. A másik az orvos már látná is uh-gal ha már a cisztákat is látta.
2013. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, főleg azért gyanús mert gyógyszerrel védekeztünk. Múlt havit eltolta pár nappal, de elvileg attól még védenie kellett. Először nem tudták neki, hogy ciszta vagy rák, ezért adtak egy szúrit, hogy összemegy-e. Kicsit összébb ment, ezután küldték vérvételre.
2013. aug. 20. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
hú ez egyre cifrább. A rákot nem igy vizsgálják tudtomal, hanem szövettani vizsgálat kell. szerintem ez a lány össze vissza hazudik neked.... Azóta van ez mióta szakitottatok? mint tudjuk ez egy gyakori igaz nagyon szánalmas lelki terror a nők részséről, sajnos ma is sokan alkalmazzák kétságbe esésükben szakitáskor. Miért szakitottatok és ki?
2013. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én szakítottam, sok volt a veszekedés, megelégeltem. Ő még vissza akar kapni. Azután kezdődött ez. Alapjában nehéz átverni engem, de most sajnos sehogy sem tudom bebizonyítani, és a betegséget mindig komolyan veszem. Így nem is tudok tenni semmit.
2013. aug. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!