Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap a barátommal semmi...

Tegnap a barátommal semmi komolyat nem csináltunk csak egyszer vagy kétszer betette a hegyét de ki is vette. Terhességre mennyi az esélyem? Egy teszt mennyi idő után mutat biztosat?

Figyelt kérdés
Ha ez számít, vagyis azt olvastam, hogy számít, hogy ettől függetlenül még szűz vagyok. (Annyira nem volt benn) de pont peteérésem volt. Ma kicsit rosszul vagyok. Kérem ne kezdjen el szidni senki mert megcsináltam a hülyeséget, tudom és ha úgy alakul vállalni fogom a következményeket. Csak rendes válaszokat szeretnék.
2013. aug. 22. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni gyógyszertárban, "esemény utáni" tablettát. Kerül amibe kerül, még mindíg jobb mint egy nemvárt baba.

Ha jól tudom 3 napig hatásos. Sztem ne dugdosd a bajt, és ne akard vállalni a következményeket olyanért, ami jóformán meg sem történt. Ha van olyan tapasztalt nőrokonod akiben megbízol kérdezd őt.

2013. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy terhes... 100%, még nem is lehetnél rosszul, csak beképzeled magadnak. Nekem is volt ilyen, de tök felesleges. Ha izgulsz csak késni fog a menstruációd és majd azon agyalsz, hogy terhes vagy, pedig tutira nem.
2013. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, a rosszullét mástól is lehet. Remélem tényleg csak képzelődöm.
2013. aug. 22. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátod meg vegyen gumit. A Tescoban árulják, nem is drága. Vagy vegyél te, és játszatok úgy. És akkor nincsen félelem meg izgalom...
2013. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van. Ez a tabletta csak receptre váltható ki?
2013. aug. 22. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Hacsak a barátod nem élvezett el közben, mert akár ép szűzhártya mellett is utat talál a spermium.Nem érdemes játszadozni biztosítás nélkül, mert egyszer csak elveszítitek a fejeteket,és akkor valóban vállalni kell a következményeket.
2013. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!