Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt, negativ UH....

Pozitiv teszt, negativ UH. Van esely terhessegre? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

1 hete, kedden csinaltam egy pozitiv terhessegi tesztet. tegnap elmentem dokihoz, megvizsgalt, elkuldott UH-ra egy papirral amire ez volt irva : rendesnel alig nagyobb uterus, szabad kismedence. Dg: Grav?

a hasi ultrahangon nem lattak semmit. megneztek huvelyi UH-val is de azon sem. annyit mondtak ,h meg van vastagodva a mehnyalkahartyam. elkuldtek vervetelre egy papirral amin az allt mehen kivuli terhesseg. az UH-os papiron ez van: az ut-ban jelenleg ter. nem lathato. endm: 10 mm jobb ov. 35x32 mm bo.ov. 33x21 mm. penteken kell vissza mennem UH-ra. egyebkent juli 11 korul nem vartam es ugy szamoltam most lennek 6-7hetes de a ciklusaim eleg ossze-visszak . lehet hogy 1-2 hettel kesobb volt peteeresem. nagyon. vagyom a babara. :(



2013. júl. 30. 11:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Az uh leleted alapjan a petefeszkeid normalisak, es nem varsz babat. Legalabbis ezt jelenti az utolso diagn. Ketszer is megvizsgaltak, huvelyi UH-val is...99%, hogy itt nincs baba mehen belul. (remelhetoleg mehen kivul sincs)

Sajnalom, de ne kenodj el, sikerulni fog!!

2013. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Babát nem látnak a méhedben. Azért küldtek el vérvételre, mert ha az azt mutatná, hogy terhes vagy, akkor nagyon alaposan ki kell vizsgálniuk, mert akkor méhen kívül kezdett el fejlődni.

Most inkább abban reménykedj, hogy vagy

'A': extra későn volt peteérésed, esetleg nem rég múltál 4 hetes, és akkor még valóban nem látnak ilyenkor semmit UH-n. És visszarendelnek két hét múlva UH-ra

'B': Vagy ha valóban 6 hetes vagy, akkor ne találjanak HCG-t a véredben, mert akkor viszont nagyon méhenkívüli gyanús.

2013. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
es az nem lehet, hogy csak olyan korai terhesseghogy nem latszik meg UH-on? :(
2013. júl. 30. 12:16
 4/25 anonim ***** válasza:
De épp azt mondtam az 'A' lehetőségnél:) Mondjuk egy 4 hetes terhesség nem látszódik, csak a megvastagodott méhnyálkahártya. De ebben az esetben is kell lennie HCG-nek a véredben.
2013. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mikor lesz kész a vérvétel eredmény?

Mennyire volt pozitív a teszt? Halvány? Egyértelmű?

2013. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

enteken megyek vissza uh-ra es ott lesz az eredmeny a gepben. a teszrol meg itt egy kep:

[link]

2013. júl. 30. 12:25
 7/25 anonim ***** válasza:

Ha jól értem ezt a tesztet egy hete csináltad. Tehát a teszt és az UH között eltelt egy hét.

Az nem túl jó:( mondjuk ha tegnap csináltad volna, akkor még jó lenne.

Egyértelmű pozitív egyébként, még ha nem is olyan erős.

Hát nagyon drukkolok neked, tényleg!

2013. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
nagyon remenykedem :(( tegnap kicsit pityeregtem is ,mert mar ugy beleeltem magam :(
2013. júl. 30. 12:31
 9/25 anonim ***** válasza:

Ezzel a teszttel volt már rossz tapasztalatom. Pozitívat mutatott, amíg más tesztek egyértelmű negatívat. Végül a többi teszt nyert, tényleg nem volt baba.

Remélem, hogy nálad is ez a szitu és nem méhen kívül van a baba... :/

2013. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
basszus :(
2013. júl. 30. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!