Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki gyanagodott a terhesség...

Valaki gyanagodott a terhességre még mielőtt ki mutatta volna teszt?

Figyelt kérdés
2 nap múlva kéne megjönnie DE semmi hasfájás sőt ilyenkor mindig csokit eszek a havi előtt most is így van csak hogy már a csokit sóssal eszem ha pedig nincs valami csoki akkor citromot nyalogatok cukorral :) lehet semmi köze sincs semmihez de hátha volt valaki így és baba volt :)
2013. júl. 1. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Nem hogy valaki, hanem mindenki, hiszen aki nem gyanakszik terhességre, nem csinál tesztet.

Amit leírtál nem kifejezetten terhességi jel, erre szerintem ne alapozz. Várd ki az esedékes mensit, és tesztelj, ha nem jött meg.

2013. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,nem gyanakodtam,tudtam.Hamarabb kezdődött az émelygés-hányás,ami előtte sosem volt meg próbálkoztunk is így biztos voltam benne.
2013. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát meglepő, de én már kb.2hetes terhesen észre vettem, hogy terhes vagyok. Duzzadt és fájt a mellem, émelyegtem, puffadtam, és kívántam össze vissza mindent :)Akkor teszteltem, de az negatív lett( Bár csak utána vettem észre, hogy lejárt teszt volt) Aztán 2 hét múlva teszteltem, és pozitív lett. Szerintem várd meg a 2 napot, és utána tesztelj. Sok sikert.
2013. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is tudom megfogalmazni... Nem gondoltam arra, hogy baba lesz, illetve tervben volt. De amikor a bérház 2.emeletéről 2x10kg paradicsomot cipeltem le, akkor valamiért beigrott ez: kéne nekem emelgetni? Vajon lehet ettől baja?:))

Párom, rögtön hogy nem jött meg 1 napja, rávágta anyuka lettél. Nm hittem neki.

Rendszertelen ciklusom miatt, a nem várt után 6.napon teszteltem olyan szép pozitívat:-)

Nekem nem volt semmi tünetem, mármint hányinger stb.

Egyszerűen, csak éreztemchogy mindjárt megjön...de nem jött:))

27+5khm

2013. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!