Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálaton azt...

Nőgyógyászati vizsgálaton azt kérte a doki, hogy vetkőzzek le, és csak melltartó maradjon. Miután végzett a nőgyógyászati vizsgálattal azt is le kellett venni, és így történt a mellvizsgálat. Másnak is volt hasonló?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szégyenlős típus ezért különösebben nem zavart, csak kíváncsi vagyok, hogy ez jellemző dolog-e máshol is. 22L

2013. aug. 24. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a póló meg minden maradt, mert mellvizsgálat nem volt, de orvosa válogatja.
2013. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
93%
Minden rákszűrésnél kötelező lenne, csak a dokik közül sokan nem foglalkoznak vele. A doki a legalaposabban járt el.
2013. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem mellvizsgálatnál csak fel kellett húznom a pólót és a melltartót.
2013. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Volt hasonló kérdés itt pár hónapja. Akkor arra jutottunk, hogy nem ez a bevett szokás, ha mellvizsgálat is van, akkor előbb alul fel szoktak öltözni, felül levetkőzni és úgy jönni ki az öltözőből megint. Szerintem gáz, ha a doki meztelenül taperol, és neked is van szavad, ne a doki mondja már meg h nekem h kényelmes az én vizsgálatom.
2013. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Nem volt normális dolog, egyáltalán!

Nem szabadna így meztelenre vetkőztetni a páciens, tahó volt az orvos, neked meg nem kellett volna hagynod magad.

Vagy alul vizsgál, vagy (felöltözés után) felül.

2013. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj, hogy sokan nem mernek szólni semmiért, mert amúgy is elég kényelmetlenül érzik magukat!
2013. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
SzTK volt? És -gondolom- férfi orvos volt, ugye?
2013. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Nőgyógyászaton dolgozom. A 4 orvosból 2 úgy csinálja a mellvizsgálatot,h miután levette a kenetet,csak felülteti a pácienst a vizsgáló asztalon és megvizsgálja a mellét. A másik kettőnél először felöltöznek alulról és csak utána vizsgálja meg. És ezt kortól függetlenül egy 60-70 éves nőnél is így csinálják. Tehát gyakorlat mindkettő. Ha valakit zavar,nyugodtan lehet szólni,h előbb fel szeretne öltözni alulról.
2013. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
És még valami, ahhoz,h a mellet és környező nyirokcsomókat is rendesen át lehessen vizsgálni,megnézni le kell venni a pólót és a melltartót is.
2013. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor téged vizsgáljanak úgy!


Engem viszont ne, hanem a protokoll szerintihez ragaszkodom.

Helytelenül járt el az orvos minimum bunkó volt.

2013. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!