Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálaton azt...

Nőgyógyászati vizsgálaton azt kérte a doki, hogy vetkőzzek le, és csak melltartó maradjon. Miután végzett a nőgyógyászati vizsgálattal azt is le kellett venni, és így történt a mellvizsgálat. Másnak is volt hasonló?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy szégyenlős típus ezért különösebben nem zavart, csak kíváncsi vagyok, hogy ez jellemző dolog-e máshol is. 22L

2013. aug. 24. 11:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Többek között ezért is van női nőgyógyászom.

Neki ezt nem kellene magyaráznom.

2013. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Le lehet szavazni,de a kérdésre akkor is ez a válasz.

MÁSHOL IS CSINÁLNAK ILYET,tehát nem csak a kérdező orvosára jellemző ez.

A mell vizsgálatánál pedig különböző helyzetekben kell lennie a karnak(leengedve,csípőre téve)ahhoz,h tisztességesen át lehessen vizsgálni. Márpedig egy pólóban nem lehet rendesen megítélni az elváltozásokat.Ez protokoll. Aki nem ért hozzá,csak páciens szinten,az nem biztos,h az alapos vizsgálatot ismeri.

2013. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Körbe érdeklődtem és sehol sem csináltak ilyet, egyetlen barátnőmnek ismerősömnek sem!
2013. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy máshol is csinálnak ilyet?

Veled már több helyen is volt ilyen??

2013. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én se tudok ilyenről, nekem női orvosom van, de ő sem kért ilyet!
2013. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem erre írtam,h csinálnak máshol is ilyet,hanem arra,amikor azt írta valaki,h nem küldik el minden esetben a pácienst alulról felöltözni,hanem felül a vizsgálóasztalon és rögtön megcsinálják a mellvizsgálatot.
2013. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

87%-ost miért kellett lepontozni? Csak elmondta, hogy náluk hogy megy ez.. Én akkor sem érezném jól magam, ha tök pucér vagyok alul, erre még felül is ott dobjam le a ruhám mert megvizsgálja a melleimet is a doki. Törjön le az ilyen doki keze, engem ne taperoljanak meztelenül, amikor nem vagyok műtőasztalon. Az egész vizsgálat feszengős egy picit, nem még ha teljesen meztelenül kell végigcsinálnom..


Kérdező, nem kell így történnie, legközelebb szólj nyugodtan, hogy elnézést, de felöltöznél előbb alul, mert ez téged így zavar.

2013. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Így van én nem azt mondtam,h egy követendő példa,hanem arra válaszoltam,h csinálják-e máshol is így. És ahogy írtam, ezt nem kell elfogadni,szólni kell,h fel szeretnék öltözni.

Ennyi. Ettől az orvos sem fog "megsértődni".

2013. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Azért az már nagyon elgondolkoztatott volna, amikor azt mondta, hogy vetkőzz le és csak a melltartó maradjon rajtad!!


Vajon miért is?

A többi már "csak" a folytatás volt.


Én nem vetkőztem volna melltartóra, hanem csak a bugyit vettem volna le, szoknya fel, és ennyi.

2013. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm volt SzTK-ban és az orvos mondta, hogy meztelenre vetkőzzön, mert nincs idő, sok a beteg és a mellét is megnézné. Erre ő, mintha nem is hallotta volna a szokott módon ment be felül ruhában, alul szoknya amit felhajtott, majd visszament alul felöltözni és felül levette a pólót. Az orvos mormogott a foga között, de ez nem zavarta a barátnőmet.

Valahogy így kellene csinálni, el is határoztam, ha valaha hasonló szituba kerülnék, én is szó nélkül csinálnám, amit helyesnek tartok.

2013. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!