Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációhoz hasonló fájás...

Menstruációhoz hasonló fájás tábor előtt, lehet más?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 13 évesen jött meg rendszertelen még mindig, és mostanában úgy szokott h kb 1,5 havonta jön meg és 19-én volt 1 hónapja. Hétfőn megyek táborba, és már két napja fáj a hasam úgy ahogy menzeszkor szokott, de nekem még sose fájt előtte, főleg nem napokkal ezért nem értem?! ez még nem is lenne baj, de nálam az első nap ágyban fekvős. a fájdalmat még csillapítóval elviselem, de mellé szédülök és hőemelkedésem van. Anyukám azt mondta, ha megjön nem menjek gólya táborba, ezért kérdem reménykedve, hogy lehet más? Nagyon nem szeretném kihagyni, de sajnos valószínűleg nincs más választásom.

egy kétségbeesett 15 éves lány



2013. aug. 24. 22:01
 1/2 anonim válasza:
Nyugodj meg, semmi baj se lesz, ha nem most jön meg. A peteérésnél (ovulációnál) is szokott egyes nőknek fájni úgy a hasuk hogy "mingyár megjön". ;) Ez leginkább a következő menstruáció előtt átlag 14 nappal van, de 3-4 napot oda-vissza még elcsúszhat ezáltal az egész ciklusod...
2013. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nemrég mentem táborba én is, és a tábor előtt nekem is megjövős érzésem volt! pedig még nem volt idő... de nem jött meg és én betudtam annak, hogy ráparáztam, és ezért éreztem a hasfájást
2013. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!