Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok és kicsit...

24 hetes vagyok és kicsit barnázok. Doki szerint nincs ok aggodalomra. Hasonló helyzetben voltatok? Mi lett? Fájás nincs.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én sokszor barnáztam és nekem is azt mondták míg nem erös a vérzés vagy is csak cseppek, vagy barna addig nincs baj.

Nekem a méhnyak nagyon érzékeny volt így egy pukizástól is barnáztam. Majd 10 hét múlva még rosszabb lesz, ha elkezd rövidülni a méhnyak, de akkor is max halvány kis foltok vagy barna lesz.

èn azért el el mentem vele dokihoz, szerintem marha félemetes de igazából semmi gondot nem tesz.

Több doki is azt mondta hogy aggódni akkor kell ha nagyobb mennyiség és piros.

2011. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is elmentem, azt mondta, talán a méhszáj felszínéről vagy a méhlepényben lévő kis hematomából jöhet. Baba jól van. De azért én is megijedtem.
2011. ápr. 10. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi ez a barnázás?

Sejtem jobb ha nem tudom, de megőrülök hogy mi is ez.

2011. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barna színű folyás.
2011. ápr. 10. 15:29
 5/5 A kérdező kommentje:
a doki meg orvos
2011. ápr. 10. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!