Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete nagyon fáj...

Már egy hete nagyon fáj esténként teljesen lennt, mintha a méhem alja nyomna, vagy nem tudom. Kicsit izomlázsszerű, nagyon kellemetlen érzés. Van olyan köztetek, akinek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Most vagyok 24 hetes. Reggelre általában elmúlik, de este mindig visszajön. A doki szerint a méhszáj zárt. (legalábbis a múlt héten az volt. Mitől lehet ez? (magnesium pezsgőtablettát iszok minden nap, de eddig nem segített)

Köszönönök minden tanácsot, vagy ötletet :)


2012. jan. 12. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem is fáj, de szerintem a medencecsontunk, nem izomfájdalom ez.

26 hkm.

2012. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a 20. hét környékén pár napig, de nekem főleg reggel és éjszaka. Szerintem a szalagok nyúlása miatt van.Ne aggódj!
2012. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem allandoan fajt a 19-27 het kozott, reggeltol estig, ejszaka volt csak jobb. Neha nagyon nagyon, meg a konnyem is kicsordult pl jaraskor. 2szer is bementunk emiatt a korhazba, de azt mondtak, fajhat ennyire a terhessegtol. Neha nagyon elkeseredtem, mert pl kemenyedtem is 24 het utan, es az allando fajdalom miatt a kemenyedest is fajaskent eltem meg. 27. het utan jobb lett, nem fajt egesz nap es nem olyan nagyon. Most 30 hetes vagyok, ujra erzem, de meg mindig nem egesz nap. Mehszajam nekem sem valtozik, igy mar nem aggodom, de a fajdalmat rosszul elem meg es varom a veget.


Kitartast!

2012. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nő a méhed, nyúlnak a méhet tartó szalagok, ez fájdalmas. Lesznek még ilyen periódusok, pár nap és elmúlik. Mindig akkor jön elő, amikor beindul jobban a baba növekedése (pont a 24 hét egy ilyen időszak. :o)
2012. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

igen, akkor valószínűleg erről van szó, csak soha nem gondoltam volna, hogy ennyire fájdalmas lehet.. Sokszor én is a sírás határán állok, ilyenkor a férjem jobban meg van ijedve, mint én.

De reménykedek, hogy enyhülni fog, mert azért még elég sok van hátra, nem lenne túl kellemes így végivárni még 16 hetet... :(

2012. jan. 12. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:

4 vagyok

Amit kipróbálhatsz:

vegyél hastartó pántot

Én is most vettem nem rég, Vaterán olcsóbban. HÁt nagyon megérte! Ebben is segít, továbbá derék/hátnak is jót tesz.

Sajnálom, hogy az előző két terhességemnél nem tudtam róla, hogy van ilyen...

2012. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utána nézek annak a pántnak :) még nem hallottam róla, de mindenképpen beszerzek egyet!
2012. jan. 12. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van. (4000-ért vettem Vaterán)

2012. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, már vadászom is :)
2012. jan. 12. 15:35
 10/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok: en is vettem hastartot, nem tudom hasznalni. :( Mivel nagyon lnet faj ay alhasam, majdnem mar a szemeremdomb, a hastarto meg jobban nyom ott es rosszabb.
2012. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!