Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonyos lányoknak miért jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos lányoknak miért jobb maszturbálni hason fekve?

Figyelt kérdés
Amikor barátnőmmel vagyok, nálunk mindig hason fekve szokott masztizni. Én mint lány, ennek nem igazan latom okát, nekem mindig háton fekve kellemes csiklót izgatni és ujjazni is magam, de tényleg vannak olyanok, akiknek ennyire jó hason fekve?
2012. júl. 19. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Együtt masztiztok?..
2012. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
leszbik?
2012. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok.
2012. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tartozik a kérdéshez szerintem nemi identitásunk szerintem! Ezért sem szerettem volna leírni ezt, de igen, leszbikusok vagyunk
2012. júl. 19. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is hason jobb, azért mert csak. Nem tudom az okát.
2012. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert ő bizonyos lány, te meg bizonytalan vagy!
2012. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is úgy szoktam,de csak mert háton nem megy.Így meg gyors és nagyon jó.Izgatni tudok olyan helyeket is amiket háton nem tudnék.
2012. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez csak jó. te háttal fekszel és ő meg rád fekszik. masztizzatok úgy:D
2012. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyformák. Neki így jó, neked meg úgy.
2012. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, jó, mert intenzívebb az orgazmus, ráadásul csikló és hüvelyi is van, mert közben megujjazom magam. A csiklómra erős nyomás nehezedik a tenyerem által. A gond nálam, hogy nagyon gyorsan elmegyek ebben a pózban, kb. 2 perc, háton fekve fél óráig is bírom. A hason masztizás erős, intenzív érzést okoz csak sajnos gyorsan. Régóta így szoktam, de az idő elnyújtását nem tudtam még megoldani. Az elején még meg tudok állni de röviddel utána már képtelen vagyok. Ciki de ez van. Szex közben nem vagyok ennyire gyors, simán bírom 20-25 percig.
2020. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!