Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek. Fóbiám van többek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Fóbiám van többek között a nemiszervvel kapcsolatban, és nem merek maszturbálni rendesen? 21/L

Figyelt kérdés
Félek. A fóbia abból áll, hogy nem bírok ránézni, vagy megfogni, a gondolattól is borzadok, és nem bírok olyan ételeket fogyasztani amik arra hasonlítanak.. Igen, ez f*szfóbia... ! Ebből egyértelműen kiválik, hogy szexelni se merek. Maszturbálni se merek, nem merek magamnak még vékony dolgot se feldugni picit se, mert rámtör a hányinger, a borzadás, és a pánik.
2012. aug. 16. 02:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
egy orvos tudna segíteni
2012. aug. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus segít, mi kevesek vagyunk ide. ;)
2012. aug. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a megfelelő helyen tudnak neked segíteni ennek a leküzdésében, de az nem itt lesz. Itt csak agysebészek vannak...

Kérj segítséget mielőbb, mert ez tönkretehet.

2012. aug. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nem 1 családtag látogatott meg éjszaka kislányként.

tudod,úgy...

2012. aug. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali kettőkor egy ilyen sztori? Emberek, vegyétek már észre, hogy kamu! Faszfóbia, nem fog így beszélni egy lány, akinek tényleg ez van, ha egyáltalán létezik ilyen. Masztizni meg nem csak úgy lehet, ha feldugsz magadnak valamit, hanem van csiklód meg vannak ujjaid.
2012. aug. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy.
2012. aug. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

1: Nem kamu.

2: másképp is kifejezhetem magam

3: napközben szerencsére nem jutnak eszembe ilyenek

4: ujjal is próbáltam, semeddig sem jutottam, mert ahogy hozzáérek jön a nagyonrossz érzés és nem tudom feldugni (se ujjamat se semmit, tampont se).

2012. aug. 16. 02:29
 8/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy itt nem tudnak segíteni, de véleményt azért tudnak írni.
2012. aug. 16. 02:38
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Véleményt tudunk írni. Pl. ne félj tőle, nem harap... Vagy: hülye vagy te, bébi? Esetleg: jó nagy hülyeséget vettél a fejedbe, vazze...


De ahhoz, hogy értelmes tanácsot kapj, valóban szakemberhez kéne fordulnod. Már eleve sokkal-sokkal több információra lenne szükségünk rólad (gyerekkorod, férfiakkal való kapcsolatod, traumáid stb.) ahhoz, hogy valamit mondani tudjunk.


Egyébként maszturbálni miért nem mersz? Nem muszáj ahhoz magadba nyúlnod, sőt még f*szra gondolni se.

2012. aug. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Semmi gond, Ne aggódj. Az apácáknál éppen felvétel van.
2012. aug. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!