Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnék 'hirtelen'...

Hogyan tudnék 'hirtelen' életmódot váltani?

Figyelt kérdés

Elég sok célom van az elkövetkező időbe.

Elsősorban, hogy fogyjak és jobb legyen a közérzetem (Nos novemberig 10kilót minimum fogynom kell!!)

Meg hogy "felpumpáljam" a szervezetem, mert hamar fáradok és ha fáradt vagyok és dolgoznom kell akkor úgy megfájdul a fejem, hogy hihetetlen. Igen ez a fejfájás is hatalmas probléma nálam..Ezért is kéne futnom vagy valami, hogy több oxigén jusson az agyamba:/

És a dohányzásról való leszokást szeretném..

Na ezeket most hirtelen hogyan? Segítsen valaki! :(



2013. aug. 26. 10:05
 1/2 hunbula ***** válasza:
100%

Elhatározod, te magadban, komolyan és tényleg. Ha ez nincs meg, semmi sem fog segíteni.


Én március óta 11 kilót fogytam. Nagyon komolyan leálltam bizonyos típusú kajákkal, semmi édesség, cukor, pékáru, tészta. Sok zöldség és gyümölcs (rengeteg saláta), napi egy nagyobb étkezés (ez sem púpos tányért jelent), a többi kis adagok, egy-egy alma. Sok folyadék.

Testmozgás: rengeteg fitness videó van a youtube-on, magyarul is. Azonnal, ingyen és bérmentve. Innentől oda is már csak az elhatározás kell. Elég, ha csak húsz perced van rá minden nap, abba is bele tudod illeszteni.

Dohányzás: személyes tapasztalatom nincs, mivel sosem szoktam rá. De nagyapám volt az kb harminc éve, aki azt mondta hogy ha még egy forintot emelkedik az ára, ő abbahagyja - és abba is hagyta, így. Csak akarat kérdése.


Az nagyon jó, hogy megvan benned a vágy azokra a dolgokra, amiket leírtál - innentől kereshetsz olyan dolgokat, amik kisebb-nagyobb mértékben motiválnak, de hogy sikerül-e az benned dől el. sok sikert!

2013. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Az elhatarozas az elso lepes, nagyon jo, hogy ilyen eltokelt vagy !!!:) Sajnos az eltokeltseg mulando ezert kell keresned valami motivaciot (regi kep, egy csinos emberrol kep stb) :) Emelett vezesd hogy mikor mit ettel mert nagyon inspiralo tud lenni ha latod hol rontottad el :) En is sokszor belevagtam de sjnos jojo-effektus alakult ki...iden marcius vegen viszont eletmodot valtottam ni nincs cukor es finomitott szenhidrat le is ment kb. 8-10kg:) meg hatra vsn kb 5 ..amit meg nagyon tudok ajanlani az az Update modszer es ha ellatpgatsz Rubint Reka facebook oldalara ott is rengeteg erot kaphatsz :)) hajra!!
2013. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!