Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lóg ki néha a hüvelyemből?

Mi lóg ki néha a hüvelyemből?

Figyelt kérdés
kb. 10 éve 16 évesen vettem észre, szüzességem elvesztése után pár héttel, hogy kb. fél 1 cm hosszúságú bőrszerű lóg ki a hüvelyemből, nem fájt meg most se fáj. Nem nézettem meg soha konkrétan hogy mi lehet, azóta egy csomószor voltam nőgyógyásznál, meg szültem is, de nőgyógyász sose mondott semmit hogy baj-e vagy mi lehet, gondolom csak látta. Most is kicsit kilóg, akkor szoktam általában látni ha lent van a méhszájam, én azt gondolom, talán szűzhártya darab lehet, ti mit gondoltok? Azért idegesít, de félek is elmenni az orvoshoz, másfelől pedig azóta vagy 30szor voltam nőgyógyásznál, nem mindig ugyan annál.

2013. aug. 27. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A szűzhártyadarab a legvalószínűbb, mivel a nőgyógyászok nem mondtak rá semmit.
2013. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!