Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok. Az veszélyezte...

9 hetes vagyok. Az veszélyezteti babát, ha a hüvelyemből néha kellemetlen szagot érzek?

Figyelt kérdés
De szerintem se felfázva nem vagyok se fertözésem sincs. Vagy mégis?
2007. dec. 29. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt orvos tudná megmondani.Szilveszter utánn keresd fel az orvosodat.Ezzel nem szabad ja´tszani.
2007. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt te nem tudhatod,majd a doki eldönti,ha megvizsgált!

Mindenképp menj orvoshoz,mert a te betegségeid nem jól hatnak a babára.Kapsz majd gyógyszert és minden rendben lesz,csak ne sokáig halogasd.Gratula a babóhoz!

Egy 13 hetes kismami

2007. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szaga van, vagy a szine nem fehér, vagy fáj, akkor az fertőzés és sürgősen kezelni kell. Én azt javaslom, ne várd meg az új évet, 2.-a még 3 nap. Menj ügyeletre, és a doki tudja, mit adhat. Ha kell, használd, mert a fertőzés elterjedéséből nagyobb baj lehet.
2007. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!