Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha azt látom a bugyimon,mint...

Néha azt látom a bugyimon,mintha valami nyálkás-átlátszó izé maszatolná össze,de nem a hüvelyemböl jön,hanem a popsin,eddig soha nem is láttam ilyet. Mi lehet ez? De ez nem jelent semmi rosszat ugye?

Figyelt kérdés

Most vok a 14.-hétben,s arra gondoltam csak ehhez lehet köze, mert semmim nemfáj,teljesen jol viselem hál1isten,minden oksa.....

Köszönöm előre is a válaszokat...

Üdv: 14heteske


2008. okt. 23. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

elnezest, vulgaris lesz, de nem tudom szebben leirni: nekem, ha kakilok neha ilyennel csuszik ki a nagydolog, szoval tudom mirol beszelsz azt hiszem, de ugy magatól sose jött ki a popsimon.

A masik oka lehet, ha hasznalsz glicerinkúpot vagy ilyesmit, lehet attól is.

igazából csak találgatok, nem jellemző dolog a terhesség alatt, bár mindenki máshogy éli meg.

2008. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszy a válaszod.....nemhasználok semmi kupot,semmit,azért is irtam,hogy edddig soha ilyet nemtapasztaltam,ezért kérdeztem hogy Ti tapasztaltatok-e hasonlót.....mert hogy én eddig sohasem....csak pár hete....ezért gondoltam hogy csak valami összefüggésbe lehet a terhességgel......
2008. okt. 23. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes kismama vagyok, de ilyet a popsi felületén nem tapasztaltam, viszont a hüvelynél igen. Ki is derült utána, hogy a nyaraláskor összeszedtem egy jó kis gombás fertőzést, amire 3 napig kúpot kellett használnom. A következő dokis látogatásodkor szólj neki.
2008. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszy!!! megemlítem a dokinak!! de két hét mulva lesz a 16hetes vizsgálatom.....lehet akkor is kimutat valamit a vérvétel....,vagy mittom én.....de addig ugyis várok....

Üdv mindenkinek....

2008. okt. 24. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy aranyér van a tüneted mögött.Nem fáj a végbél környéke?Mert a belső aranyér miatt lehetséges nyálkás váladék,ami a végbélből ered.Nagy dolog után mindig használj kamillás törlőkendőt!Terhességnél az aranyér gyakori tünet,de említsd meg a dokinak legközelebb!
2008. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!