Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettegek a mensturáciomtol....

Rettegek a mensturáciomtol. Tudtok tanácsot adni? (Lent)

Figyelt kérdés
Már 3-4 honapja álmaim - rossz álmaim vannak a menstruáciom elötti nap . A menstruáciomrol . Félek hogy megfog jönni , félek hogy mikor . Rettenetesen fáj nem tudom csinálni a mindennapi dolgaim és hányok is . Most találtam rá gyogyszert ami ugy ahogy használ de 6 oránkénti bevétele helyett 3 oránként szedem mert csak igy használ . Azt mondták kifogom nöni . Ráadásul az ezelötti vérrel való közömbösségemet félelem váltotta fel . Borzasztó , tudok valamit tenni? Segitsetek kérlek .

2013. aug. 27. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Voltál már nőgyógyásznál? Ő tudna adni neked megfelelő gyógyszert és adna tanácsokat is.

A rossz álmaid azért vannak mert rettegsz, és az agyad is ezen dolgozik még éjszaka is. Igyál citromfű teát mielőtt lefekszel.

Menj el dokihoz, nem normális hogy ennyire szenvedsz. Nekem is rossz, néha én is szedek fájdalomcsillapítót, de én nem hányok a fájdalomtól.

2013. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszereken kívül nem sokat tudsz tenni, elvileg valahogy meg kéne szokni.


Nekem 18 év alatt se sikerült, rémálmaim nincsenek tőle, de mindennél jobban gyűlölöm, nagyon rosszul vagyok az első pár napon, mindegy hányszor tusolok, undorodok a szagomtól, attól a nyúlós véres trutyitól, a puffadtságtól, rosszul vagyok olyankor, ha csak tükörbe nézek, vánszorogni bírok csak görnyedten, minden program, meló, bármi lefújva, nem vagyok rá alkalmas olyankor, addig fájdalomcsillapítókon meg görcsoldókon élek, állandó hasmenés, néha még hányás is.

Ha rajtam múlna, én inkább kivetetném a méhem hogy megszabaduljak tőle, de sajnos nem lehet, el kell viselni amíg el nem múlik végleg a r*hadék. :(

2013. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!