Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív - negatív hatásai a...

Pozitív - negatív hatásai a fogamzásgátlónak? Neked mi (k) voltak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
tejcsorgásom lett, amit semmivel nem tudtak elmulasztani eddig az orvosok. pozitív az az, hogy tudtam mikor jön meg, ill lehet bizonyos határok közt játszani is a ciklussal.
2013. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Olían fogamzásgátlót még nem találtak fel, amelynek ne lennének negatív hatásai.
2013. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nagyon fájdalmas a menzeszem, ezért gondolkodom fog.gátlón. Párkapcsolatban élek, ezért is jó lenne persze.


Mennyire jó a görcsök mulasztásában?

2013. aug. 27. 20:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Vannak,illetve lehetnek negatív hatásai és léteznek olyan problémák(pl.visszeresség,migrén),amikor kifejezetten nem javasolt szedni. És vannak pozitívak is. Valóban csökkenti a menstruációs fájdalmakat, nem olyan nagy mennyiségű és kiszámítható a vérzés,és a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszerek közé tartozik. Ha egészséges vagy,érdemes kipróbálni.
2013. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok. Szedhetném. Csak elég parázós vagyok a fog.gátlóval kapcs. :)
2013. aug. 27. 20:43
 6/16 A kérdező kommentje:
Félek, hogy valami komolyabb negatív hatással lesz a szervezetemre.
2013. aug. 27. 20:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Sok nőnek van problémája a fogamzásgátlóval,de a többségnek nincs. Hogy te,h bírod előre nem lehet tudni.
2013. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nőtt a mellem :D
2013. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nőtt a mellem, napra pontosan tudom, hogy mikor jön meg. Negatív hatást nem tapasztaltam. Elhíztam de azt nem a foggátlóra fogom, mert amikor odafigyeltem és sportoltam simán ledobtam 2 hónap alatt 6 kilót
2013. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mielőtt erős görcsökre elkezdenéd szedni a fogamzásgátlót, előbb ki kéne zárni, hogy a görcsöket nem valami hormonális vagy szervi probléma okozza, ugyanis ezek is állhatnak a háttérben és ha elkezded szedni a fogamzásgátlót, akkor az csak elfedi a problémát.
2013. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!