Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív - negatív hatásai a...

Pozitív - negatív hatásai a fogamzásgátlónak? Neked mi (k) voltak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 20:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Több fajtája is van, ha az első nem is jön be, a 2. még bejöhet, ma már rengeteg van.
2013. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is ki szeretném próbálni a fogamzásgátlót, de még sosem próbáltam. A legnagyobb félelmem, hogy meghízok tőle. Ki tapasztalt ilyesmit?
2013. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12! Van, amitől meghízol, ez igaz, de ahogy írtam, ma már rengeteg fajta van, csökkentett hormontartalmú is. Ha elmondod a nődokinak, hogy félsz a hízástól, valószínűleg nem kapsz olyat. Velem is így volt, 4 éve, azóta sem híztam. :)
2013. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlók mellett azért következik be hízás(és ez az elején),mert megnő a szervezet vízvisszatartása. Hosszútávon nem okoz "hájasodást".
2013. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok:


Köszönöm szépen, akkor elmegyek a dokimhoz és megbeszélem vele: )

2013. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

tavaly novembere óta szedtem Mirabellát: ennél ugyan voltak még görcseim (azelőtt mozdulni sem bírtam tőlük), de sokkal jobban kibírhatóak voltak. A menzeszem napra pontosan jött meg, és amúgy sem volt túl erős a menzeszem (egy normál bírta 4-5 óráig, de így még kevesebb lett. Az időtartama nem csökkent.


Ami negatív volt ennél, hogy sokkal többet fájt a fejem.:S A hízásról nem tudok nyilatkozni, egyébként is duci vagyok, nem méregetem magam.


Augusztus elseje óta Gestomixet szedek. Itt konkrétan majdhogynem megszűnt a menzeszem, egy mini tampon sem telik meg, csak a felszíne lesz véres, és ennyi. A fejfájás továbbra is fennáll. Hízásról itt sem tudok mit mondani. Majd a suliban kiderül, ha lesz méreckedés.:) 18L

2013. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!