Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tuti nem normális dolog....

Ez tuti nem normális dolog. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Szoval még április 1-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg még azóta sem. Nem vagyok terhes, az biztos. Sajnos orvoshoz nem tudok menni, mert külföldön vagyok, nagyon sokba kerülne. 2 honap mulva megyek csak haza. Azt tudom hogy van cisztám, de nem tudom hogy ettöl lehet-e.
2013. aug. 28. 02:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja még valami. Lehet ettől valami bajom, hogy már ilyen régota nem menstruálok?
2013. aug. 28. 03:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ciszta okozhatja ezt, amikor hazajössz keress fel egy orvost.
2013. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha hirtelen rosszul lennél (erős hasi fájdalom) azonnal menj korházba mert ha kiszakad a ciszta az nagyon veszélyes lehet. Hát nem a legjobb hogy nincs meg a tisztulás de fél évig szokták hagyni utána adnak gyógyszeert ami mesterségesen meghozza. nekem annó nem adtak 9 hónapig meg sem jött. Aztán kiderült PCOS vagyok, azóta is küzdök a teherbeesésért, már 4 éve... Ha haza jössz vizsgáltasd ki magad hogy mi az oka a késésnek, endokrinológushoz menj a nögyógyász csak a cisztát ellenörizze,
2013. aug. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen van ez így, mert a ciszták 80%-a magától fakad ki, vagy szívódik fel.

Nem kell orvoshoz rohannod nem lesz attól semmi baj.

2013. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kifakad a ciszta, az miért veszélyes?

Nekem is magától fakadt ki és azóta sincs.

2013. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz bajod attól, ha a ciszta kifakad!

Az lenne a jó ha kifakadna, vérezni fog kicsit, de ennyi az egész.

2013. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!