Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér? Van olyan aki nem...

Aranyér? Van olyan aki nem kezeli a (belső) aranyeret, hanem "egyszerűen együtt él" a hol kisebb hol nagyobb fájdalommal/viszketéssel? És a kúpot, hogy kell helyesen használni?

Figyelt kérdés

Fáj ahogy a kúpot használjuk? Miután "elolvad" kifolyik? Vagy felszívódik? Ez mennyi idő? És csíp nem csíp? Mennyire kell feltenni?

Bocs a buta kérdésekért.. még sose használtam ilyet, de lehet most muszáj lesz..


2013. aug. 29. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

15éves létemre vagyok olyan szerencsétlen hogy nekem kívülbelül van és begyullad borzalmas könnyen. Én meg fogom műttetni... elég kellemetlen dolog...

A kúpot úgy használom, hogy kicsit megnyálazom az ujjammal a fenéknyílást mert amúgy kellemetlen feltenni a kúpot nekem legalábbis. Én a kúpot csak simán feldugom mivel mást nem is nagyon lehet vele, aztán kívül meg bekenem erre való krémmel.

Igyál sok kamilla teát, az is használ szerintem mert nekem mindig javult..

2013. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok*

nemhiszem hogy kifolyik, inkáb felszívódik. Nem nem csíp. Feltenni kellemetlen ha nagyon gyulladt, de ha becsúsztattad már nem is érzed hogy benned van. Feltenni érezni fogod, mert egy izom vagy nemtudommi van a bemenetnél, és majd ha átment azon akkor szimplán becsúszik. Nagyon könnyű, annyit csinálj hogy dugdbe és tolt felfelé :D

2013. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked a választ!
2013. aug. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!