Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párommal 5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 5 éve vagyunk együtt! És kb 2 éve eléggé megváltozott a kapcsolatunk! A szerelem alábbhagyott, a kapcsolatunkba lettek kisebb nagyobb hullámvölgyek! Ez normális?

Figyelt kérdés

Néha lángolóan szeretem, néha meg mint egy barátot! Nagyon össze vagyok zavarodva!

Már nem olyan rózsaszín, romantikus a kapcsolatunk!

Ez mindenhol így van, vagy a kapcsolatunkkal van a baj?


2013. aug. 25. 17:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, miért ijednek be az emberek, ha néhány év után eltűnik az a rózsaszín szemüveg. A férfiak általában ekkor mennek félre, a nők pedig hüledeznek, hogy teljesen kiszerettek a másikból, és nem is olyan jó, mint azt képzelték. Egy kapcsolat nem cukorból meg csokifolyóból áll, miért ne lennének normálisan a hullámvölgyek? Bizony, lesznek gondok az életben, nem is kicsik, amikből ki kell lábalnia az embernek. A szerelem az nem a rózsaszín része a dolognak. A szerelem az az, amikor együtt képesek vagytok megtalálni a kiutat a hullámvölgyekből, és továbbra is szeretni a másikat a hibái ellenére is. Nem is értem, mit várnak az emberek... vagy talán a romantikus filmek hatása ez?

Egyébként 2 év elég hosszú idő ahhoz képest, amennyire most kétségbe vagy hirtelen esve.

2013. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ezt mindenki máshogy éli meg. Én öt év után is szerelmes vagyok a férjembe és ő is belém, de nálunk soha nem volt rózsaszín köd (ami mellesleg szerintem nem is szerelem).

Hullámvölgyek minden kapcsolatban vannak.

Én nem értem, mi bajod?

2013. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a rózsaszín köd is elmúlik, na ekkor esnek nagyokat az emberek, hogy hoppá. Igazság szerint lehet, azért is van így, hogy rádöbbenjünk, ki is az igazi. Szerintem egy idő után mindenkinél eltűnik a szerelem és inkább szeretetté alakul.
2013. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Mi a hullámvölgy oka?

Rózsaszín elmúlik, de ami marad az egy sokkal tartósabb dolog.

2013. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem éretlen vagy.
2013. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ez az első kapcsolatom. Meg vagyok ijedve kicsit, nem tudom biztosan hogy ő az igazi nekem?

Néha úgy érzem hogy csak úgy szeretem mint egy barátot, máskor meg szerelmesen!



A szex is néha mesésen jó, hosszú ideig tart, valamikor meg csak kb 15-20 percig és úgy érzem hogy csak a testemnek jó, tehát nem tudom magam teljesen bele feledkezni a dologba.....

2013. aug. 25. 18:08
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

15-20 perc kevés? :D Szerintem az az átlag! De mindegy.

Hány éves vagy?

2013. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, de ez mindegy. Meg nem az időn volt a hangsúly hanem azon hogy nem tudok teljesen belefeledkezni, csak a testemnek jó, a lelkemnek nem. Pedig orgazmusom is van mindig.
2013. aug. 25. 18:21
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem mindegy, 23 éves vagy, első kapcsolatod, naná, hogy kételyeid vannak. De akkor nekem is mindegy :D
2013. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy mimdegy mert nem akartam hogy azzal jöjjöm bárki is hogy nem való még nekem a házasság stb.
2013. aug. 25. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!