Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Osszevesztem a pasimmal mert...

Hegix kérdése:

Osszevesztem a pasimmal mert nem akar ovszert venni? Szerintetek kinek jogos a felhaborodasa? Es igaz, hogy a srac nem tud megtermekenyiteni es miery?

Figyelt kérdés
en 15 eves vagyok es a baratom 14. Le akarunk fekudni, de en azt mondtam vegyen gumit. Erre o azt mondta, hogy o biztos nem megy be a boltba, meg, hog ny o meg nem tud megtermekenyiteni ugy se. Meg ha annyira felek irassak fel en tablettat, de nem fogja fel h mrg nem allt be a menstruaciom es addig nem lehet. Egyebkent is ugy ugy van rendjen h a fiu ad ki maximum egy rohadt 900 forintot arra a szar ovszerre minthogy en esemeny utaniert szaladgaljak az orvashoz. v nen? vagy en gondolkozom rosszul?
2013. aug. 29. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Neked van igazad, és ha van spermája, márpedig van, akkor meg tud termékenyíteni.
2013. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkora legény, hogy kufircolni akar, akkor legyen elég vér a pucájában, hogy megveszi a gumit. Esemény utánit 15 évesen nagy buli szedni, érett nőknek is hónapokra haza tudja vágni a hormonháztartását. A korai még etc. szöveget meg majd elmondják mások...
2013. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Na most nem kezdek el prédikálni arról, hogy gyerekek ne éljenek szexuális életet.

De: ezt a srácot én messziről elkerülném, ha ennyire nem hajlandó, inkább tenne tönkre téged hormonokkal. Az meg kamu, hogy nem tud teherbe ejteni, nehogy bedőlj ennek a szövegnek. Annyi pozitív van ebben a helyzetben, hogy neked legalább lenne eszed védekezni.

2013. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom, ne haragudj, de ti még nem vagytok érettek a szexre, ez elég egyértelmű.

Neked az írást kellene még gyakorolnod inkább, neki meg utána kéne kicsit néznie, mégis, hogyan működnek ezek a dolgok...

2013. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Ha igazán szeretne, akkor venne óvszert ha szexelni akar, és nem várná el, hogy Te mérgezd magad gyógyszerrel.
2013. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 intrepid ***** válasza:
0%
Mi vagy te? Pedofil, hogy 14 éves gyerekkel hancúrkodol?
2013. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dugni nagyfiú, gumit venni kicsi???Röhejes....
2013. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, belatom igazatok van. Amugy azert irok igy mert telefonon vagyok, es folyton vissza ugrik ez a kis bigyo es nagyon nehez irni, persze tudok helyesen irni.
2013. aug. 29. 14:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy ne feküdj le vele, ha nem hajlandó óvszert húzni. Ne higgy neki, bármit is mond. Ha beléd teszi a f@rkát (még ha csak egy kicsit is), minden esélye megvan, hogy teherbe ess. Neked még 15 évesen nem kell tablettát szedned, az esemény utáni pedig se nem biztos, se nem egészséges.
2013. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
amugy gondolom arra ertette, hogy meg nem volt magomlese, vagy valami ilyesmi, mert meg nincs spermaja, csak valami atlatszo "valami" :)
2013. aug. 29. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!