Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közben fáj a hasam alja....

Szex közben fáj a hasam alja. Mitől lehet ez? Nem merem elmondani a páromnak mert akkor el akar vinni orvoshoz vagy rosszabb esetben megbántódna. Mit javasoltok, hogy megszünjön ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 12:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Orvost es a kérdésnek megfelelően az Egészség vagy a Szex kategóriát.
2013. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ehh..Először is beszélj a pároddal, másodszor pedig menj el orvoshoz, több dolog is lehet a probléma okozója.


Milyen kapcsolat az, ahol erről nem mersz beszélni a pároddal?

2013. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
algoflex m-et próbáld ki! vagy beszélj valami barátnőddel! szeirntem a párodnak is nyugodtan szólhatsz, csak mondd, neki, hogy nem szerenél orvoshoz menni! azt írtad, hogy szex közben.. nem lehet, hogy valamiért görcsölsz? megcsaltad? vagy már nem olya jó? ezeke gondolkozz el, tisztázd le magadba, hogy ne görcsöljön, és talán jobb lesz ! remélem segítehttem egy kicsit!
2013. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy a párod amikor belédhatol, eléri a méjszájadat és az fáj?! mert az minden lánynak érzékeny.
2013. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én nem lány vagyok hanem nő! Amúgy nem éri el.
2013. aug. 14. 13:01
 6/21 anonim ***** válasza:
Kicsit pontositanod kellene a hasad alja, meg a szex közben meghatározást.
2013. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lány, hanem no..... 14 eves, hogy ennyire ki akadtal??.?
2013. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
És az miért baj, ha orvoshoz akarna vinni a párod?
2013. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt ilyen problémám.

és nem azért mert félrekufircoltam volna, vagy ő.

miért félsz ezt megbeszélni a pároddal? miért félsz elmenni orvoshoz? elvégre azt irod, már nő vagy. ja, és miért bántódna meg?

azt javaslom irány az orvos, mert nem fog magától helyrejönni, csak rosszabb lesz.

2013. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
én nem szeretek senkinek eről beszélni. Félek, hogy a párom azt mondja majd, hogy csak kifogást keresek azért, hogy ne kelljen vele lefeküdnöm.
2013. aug. 14. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!