Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida albicans gombám van a...

Candida albicans gombám van a kenet alapkán. Az orvos csak egy szájon át bevehető tablettát írt fel, azt mondta ezt vegyem be és kész. Végleges gyógymódok?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy 2 db tabletta végleg megoldja a problémát. A párom kezelése például? Elég neki a kenőcs, tünetmentes. Én is az vagyok ,csak a bővebb folyás jellemző, a többi tünetet nem vettem észre. Grapefriutmagcsepp? Fokhagyma? Mi válik be?
2013. aug. 30. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A tabletta mellé nem kell semmi más,viszont ilyenkor neked 2 "jár" belőle, a partnerednek is kéne 1. Ha a nőgyógyász nem adott,elég ha elmegy a háziorvoshoz,elmondja mi történt és ú is tud írni neki. Amúgy a gyógyszer a legjobb a mai kezelési lehetőségek közül,mert az "belülről", a véráram útján elpusztítja a gombát.
2013. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát páromnak nem adott,merthogy minek..-.- én mindkettőt bevettem.akkor lesz még egy köröm a dokinál.
2013. aug. 30. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Lesz. Gyakran a nőknél azért tér vissza a fertőzés,mert a párjukat nem kezelik. Rengeteg nőgyógyász nem foglalkozik ezzel(tisztelet a kivételnek).
2013. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!