Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sotet sargas/halvany barnas...

Sotet sargas/halvany barnas folyas bacit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem eszre a wc papiron pisiles utan es a korhazban ma voltam.Megvizsgaltak,minden rendben volt,es vettek kenetet.Azt mondtak jovo hetre meg lesz az eredmeny?Nem mondtak napot..Meg amugy azert is vettek kenetet mert nem lattak hogy mi okozza a "verzest".Ez jo hir ugye?Hasznaljak canesten kenocsot azert furdes utan,artok vele? (Kulfoldon elek es azt nem mondtak hogy hasznaljak barmit is,nem artanek vele?) Ja es eros kohogesem van mar jo par napja,az okozhat ilyet?13+5napos kismama

2013. febr. 15. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a doki annó nem ajánlotta a canestent, főleg nem így az elején...

Asszem amit felírt: Pimafucin krém...

de mi van ha nem is gomba? Akkor meg nem is jó, és felesleges..ha nem viszketsz, akkor sztem nem kell semmi...


A vért nem értem...a köhögésre igyál hársfateát, egyél mézet, fokhagymát...


jobbulást!

2013. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Verzes, mert eloszor azthittem,mert olyan alvadt ver szeru( de nagyon keves) eppenhogy el van szinezodve a folyasom..:( Fajdalmaim nincsenek hala az egnek..
2013. febr. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!