Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam orvosnál, mégis félek?

Voltam orvosnál, mégis félek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még mindig nem állt be a menstruációm (13 évesen jött meg először). Ebben a hónapban teljesen ki is maradt. Valamelyik nap sárga túrós váladékozásom volt, de csak egy alkalommal. Elmentem a nőgyógyászhoz, megvizsgált, azt mondta, hogy nincsen semmilyen elváltozásom. Akkor mégis mikor fog beállni? Emiatt stresszelek is és úgy tudom, hogy attól is késhet.

2013. aug. 31. 15:41
 1/9 A kérdező kommentje:
és viszkető érzést sem tapasztalok.
2013. aug. 31. 15:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudod, a stressztől is késhet a menstruációd. Ha bizonytalan vagy, menj másik orvoshoz, és ha ő is azt mondja, hogy nincs baj, akkor megnyugodhatsz.
2013. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 10éve menstruálok és egy két éve állt be végre normálisra, engem sosem érdekelt hogy késik vagy nem, tök normális ha késik, engem az aggaszt hogy piszkosul görcsöl a hasam olyankor.
2013. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj ha késik, megeshet az felnőtt korban is, teljesen ok nélkül. Ha tovább stresszelsz lehet mégtovább késik. És szerintem nem árt elmenned egy másik orvoshoz is.
2013. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen mondja mindenki, hogy nem para, ha késik, de majd ha szexuális életet élsz a pároddal, akkor igenis ideges leszel, ha már egy hónapja nem jön meg...
2013. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
ÖÖm, miért? 1-2 terhességi tesztet elvégezni nem hinném hogy luxus o.O Ha ez megvolt és negatív, akkor meg miért parázni.
2013. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Mellesleg 16 évesen szexuális élet a párjával, hát ha ez így van, gratulálnék első sorban a szülőknek aztán ennek a világnak, és megkérdezném: süllyedhet még tovább ez a szint? (de költői kérdés volt, szóval ez a világ mindig...).
2013. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem élek szexuális életet egyáltalán!
2013. szept. 3. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, reméltem :D Nah vannak még normálisak. Öm még késik? Ha igen, próbálj nyugodtabb lenni, ne idegeld magad ne stresszelj, látom az írásodból az agresszivitást, nyugodj meg... :)

http://www.youtube.com/watch?v=sSgPDKG6bB0

Ez pl engem mindig nyugtat :D Ha stresszes vagy nem árt meghallgatni, talán segít :) Amugy 16 ot említettél, gondolom a suli miatt is idegeskedsz, ami nem jó, persze normális, de ha biztosat akarsz tudni, akkor orvos.

2013. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!