Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrból beszélek, voltam vele...

Orrból beszélek, voltam vele orvosnál de nincs semmi probléma odabent, mi lehet mégis a baj akkor?

Figyelt kérdés
Már rég talán 2 éve így beszélek és annyira idegesítő, egyszerűen nem tudok tenni ellene, hiába artikulálok az se segít. Ha esetleg polipom van azt észre vette volna a doktor?
2013. aug. 15. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el röngtenre is, esetleg menj el a háziorvoshoz is és dumcsizzatok el róla, hogy milyen ötletei lennének vagy neked milyenek vannak és ő mit szól hozzá. Amúgy én azt javaslom, hogy kezdj el jógázni (hatha). Tök jó légzőgyakorlatok vannak, amik szerintem megtanítanának arra, hogy midet kell használni beszédnél, légzésnél stb. Ott is mondd el, hogy emiatt jöttél. Szerintem egy jó jógaoktató kap az alkalmon és segít. Ne nagycsoportos órákra menjél, hanem néhány fős, kistermes helyekre. Esetleg tudok ajánlani helyet erre.
2013. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el TV-bemondónak.
2013. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orrhangzós beszédnél nem csak az orral lehet baj, hanem a szájpadlással is, azt kellene megvizsgáltatnod.
2013. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!