Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a bőr merev...

A péniszemen a bőr merev állapotba nem jön fel csak kb a negyedéig a felénél meg már elkezd fájni. Voltam vele 2 orvosnál is de azt mondták, ha normál állapotba feljön akkor semmi baj nincsen de engem mégis zavar. Forduljak magánklinikához?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm is így volt, és szexnél meg még kellemetlenebb volt neki, egy idő után egyszerűen nem tudott nemi életet élni így. Viszont neki az orvos bevatkozást javasolt, nem tudom a tiéd miért mondott mást. Elég gyakori eset egyébként.
2013. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod nyújtani a fitymádat (elmondom részletesen, ha érdekel), de megpróbálhatsz elmenni egy harmadik dokihoz is. Az szinte biztos, hogy ilyen esetben nem szükséges körülmetélni, vannak sokkal kevésbé durva műtéti beavatkozások, amik egész nagy hatásfokkal javítanak a dolgon.


Még valami: a fitymád szűk (ez lankadt állapotban hátrahúzásnál is látszik, hogy picit szorít), vagy inkább a fitymaféked túl rövid s azért nem megy hátra?

2013. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 es én is szívesen venném ,ha nekem is megírnád milyen otthoni lehetőség van erre .Kort,is írhatott volna a

kérdező .Magánklinikát nem javasolnám. 2 orvos nem tévedhet,jól mondták,csak nem írtad le milyen javaslatot tettek,hogy ez gond megoldódjon .

2013. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kérdező:

15éves vagyok. Lankadt állapotba teljesen hátra tudom húzni. Nem tudom, hogy számít ez de a péniszem 16cm. És amikor merevedésem van látszik, hogy a fitymafék ere vagy nem tudom mi az egy vezeték szerű végig megy a pénniszemen és eléggé piros. Félek is az első szextől, ki ne nevessen a lány ezért gondoltam, hogy óvszerrel fogok mert elvileg a lány nem élvezi ha csak a péniszemet ki be huzogatom hanem a fitymával kell csiklandozni a csiklót (nem biztos javíts ki ha rosszul mondom) :) Kérlek segíts, hogyan tudom tágítani

2013. jún. 8. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt mindig óvszerrel szexelj, kivéve ha szeretnél gyereket.


A fityma nyújtása meg: legyen tiszta a kezed is és a péniszed is. Ne okozz magadnak fájdalmat. Légy határozott, de ne légy durva – nem feszegetni kell, hanem nyújtva tartani. Ezeket szem előtt tartva a következő a módi:


Fogd meg két kézzel a bőr végét, húzd ki amilyen hosszúra tudod. Ha a féken szeretnél nyújtani, akkor ez a pozíció (főleg a bőr alsó felére koncentrálva, ahol a fitymafék van) segíthet azon. A szűkületet úgy tudod tágítani, hogy kinyújtod a nyílást és a szűk „gyűrűre” koncentrálva tartod kifeszítve :)


Tartsd kinyújtva pár percig, pihentesd, ismételd. És csináld rendszeresen.


Ha kérdés van, írj :)

2013. jún. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!