Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha többször voltam egymás...

Ha többször voltam egymás után hüvelygombás, lehet a páromtól kapom el, mert ő nem hajlandó kezelni magát candida gomba ellen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kezeli magát, akkor simán visszafertőz. Ennyire nem izgatja az egészséged?
2013. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon ellene van az orvosi dolgoknak. Kértem őt többször is hogy kenje le magát canesten kenőccsel, de nem tette. Azért is rossz, mert babát várok. Az utóbbi fertőzésem óta nem is voltunk együtt...
2013. szept. 1. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem engedném, hogy hozzámérjen, amíg ki nem kezeli magát. Tetszik-nem tetszik, neked komoly gondjaid lehetnek miatta, de a babának sem jó.
2013. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Jövő hónapban úgy is meg lesz a baba, aztán 6 hétig megint csak nem lehet csinálni. Addigra majd csak rászánja magát...
2013. szept. 1. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ő fertőz vissza. Nincsenek tünetei, de attól még fertőzött. Mondd meg neki, ha nem kezeli ki magát nem lesz szex :D
2013. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!