Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom"? Komolyan...

Mi lehet a bajom"? Komolyan aggódom már.

Figyelt kérdés
Kb két hete nem mùlik el a felfàzàsom. Hàromszor voltam màr hàziorvosnàl, a harmadikféle antibiotikumot szedem. Az elején vér is volt a vizeletemben, az màr elmúlt a tünetek is enyhültek, de nem múltak el teljesen. Még mindig sokszor jàrok mosdòba és kicsit kellemetlen érzés utànna. Most pedig valami nőgyógyàszati gubanc is kezd lenni. Szedem a c vitamint, probiotikumot, grapefruit cseppeket, medveszőlőlevél teàt is iszom, de màr nagyon el vagyok keseredve. Urológiàra jövőhét utàni hétre kaptam időpontot, nőgyógyàszhoz is el kell mennem. De màr nagyon el vagyok keseredve, fogalmam sincs mihez kezdjek. A pénzem is elfogyott màr erre a sok gyógyszerre. D mannost néztem a neten, de elég borsos àra van. Mit tegyek?
2013. szept. 1. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A háziorvosnak el kellett volna küldenie laborba, hogy csináljanak vizelettenyésztést, abból kiderült volna, hogy milyen kórokozó van a vizeletedben és akkor célzott kezelést kaptál volna. Már amennyiben fertőzés okozta a problémát.

Ha hüvelyi fertőzésed kezd kialakulni, azt meg az antibiotikumos kezelés okozta. És azzal nem kéne nagyon várni...

Amúgy nálatok kell időpont az urológiára? Nálunk nem. Lehet is kérni, de ha odamész mert ilyen problémád van, egyből ellátnak. Meg a nőgyógyászaton is ilyen panaszokkal.

2013. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Házilag is segíthetsz magadon,rengeteg folyadek fogyasztãssal,hogy átmosson.Az én rendszeres felfázásaimat egy gombakivonat a Kombucha ivása oldotta meg.
2013. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hàt ezen szerintem hàzilag nem lehet segíteni. Nőgyógyàszhoz is el kell mennem. Az urológiàn kezelnek nőgyógyàszati problémàt is? Mert akkor lehet h elég lenne csak oda elmennem.
2013. szept. 1. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Az urológián nem kezelnek nőgyógyászati panaszokkal.
2013. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmegyek akkor időpont nélkül az urológiàra csak nekem azt mondta az ügyintèző, hogy nem biztos h fognak fogadni. Linkre pedig több òràn keresztül nem akarok ott ülni, ezért kértem időpontot. Először viszont nőgyògyàszatra kell mennem, mert kezd az is baromi kellemetlen lenni.
2013. szept. 1. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A felfázásodra tőzegáfonyás stabilizált Aloe Vera gélt lenne célszerű innod.Baktériumölő hatása is van többek között. Érdemes lenne az immunrendszeredet is mgerősíteni.Sok mindenben segíthetnek a gyógynövények, még bizonyos nőgyógyászati problémáknál is.Mielőbbi jobbulást!
2013. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Ilyet hol és mennyiért tudok venni?
2013. szept. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!