Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete voltunk együtt barátnőm...

1 hete voltunk együtt barátnőmmel és elszakadt az ovszer. Most megjött neki és képzeljétek kijött az ovszer darabjaO. O szerintetek baj lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 14:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia a 19:48-as vagyok.

Nem lett terhesség, de a barátom nem ment el. Mert észrevette hogy kiszakadt és kivette de már csak a legeslegvégén. De szerencsére semmi baj nem történt, nőgyógyászhoz sem mentem. Csak kicsit meglepett hogy kijött az a darabka. Elraktam emlékbe:D

2009. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

szia! tegnap 16:23 vagyok. Ne haragudj, valahova elkavarodott a kérdésed, csak most találtam rá.

Én azt javaslom, menjen el, mert egy pár perces kellemetlenség, ellenben biztos lehet benne, hogy nem maradt bent még valami. Ritka, hogy ennyire szétrobbanjon egy óvszer, az pedig még ritkább, hogy ilyen hosszú ideig bent maradjon egy darabja. Jobb lenne biztosra menni... A jövőben pedig vigyázatok, hogy felhúzás előtt nyomjátok ki az óvszer csúcsából a levegőt.

2009. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
20:04mi is ugyan igy vagyunk:D
2009. nov. 3. 20:19
 24/24 A kérdező kommentje:

20:11

köszönöm a segitséged:)

2009. nov. 3. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!