Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet köze hozzá?

Lehet köze hozzá?

Figyelt kérdés
Barátom nemrégiben megujjazott, de úgy, hogy nem mosott kezet, mielőtt hozzáért a péniszéhez(egyébként meg, amikor elmegy, akkor mindig megmossa a kezét és most ha jól emlékszem, csak hozzáért, legrosszabb esetben kicsit elkezdte verni).Azóta kiderült, hogy nyugtató tablettát kell szednem (medazepam-teva), mert stresszelek valamiért, valószínűleg a sulikezdés miatt.Azonban a menstruációm késett (eddig csak egy napot). Lehet köze a késésnek a nyugtató szedéséhez vagy inkább a barátommal történtekkel? :$ Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. szept. 1. 19:43
 1/3 anonim válasza:
Vszínüleg az idegesledésnek tudható be.
2013. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem magától a stressztől késel. Mikor én nyugtalanabb vagyok huzamosabb ideig szokott késni, volt hogy 5napot is. Ennyitől nem lehet bajod ami a barátoddal volt.
2013. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. szept. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!