Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köze van hozzá? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi köze van hozzá? Miért kérdezősködik?

Figyelt kérdés
Az exem exe folyton rólam kérdezősködik. Már egy éve szétmentünk, de az ex csaja folyton rólam kérdezi őt, hogy beszélünk-e meg hogy van e köztünk szex, meg ilyenek. Hozzá tenném, azóta jó ha 3 alkalommal beszéltem azzal a sráccal. És semmi közünk nincs úgy egymáshoz.
2013. aug. 8. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet ő még nincs túl az exeden és azért kérdezősködik hogy van-e köztetek még vmi
2013. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 éve mentek szét!
2013. aug. 8. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Te erről honnan tudsz, ha azóta 3x beszéltetek?
2013. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az exe-t állítsd le a Feladatkezelő->Folyamatok fülön, és nem fog kérdezősködni.
2013. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a srác mondta el, és a barátainál is érdeklődik, hogy tudnak-e rólunk valamit. de könyörgöm, egy éve nem vagyok már vele! meg ráír csajokra, hogy azok voltak e vele, mert én igen, azok meg kibeszélnek engem, szólnak nekem. fb-s oldalam már le is hibernáltam emiatt.
2013. aug. 8. 13:31
 6/8 A kérdező kommentje:
exem exéről van szó.
2013. aug. 8. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Női féltékenység. Ne zavarjon! Bár ha nem is beszéltek akkor honnét tudod h miket csinál? :D
2013. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
írtam, hogy párszor össze futottunk, akkor kérdezősködött és magáról magától kezdett el beszélni, mit nem lehet ezen felfogni
2013. aug. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!