Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi besérült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi besérült, önbizalom hiányos, depressziós fiatal srác? Köze van az ország zajló eseményeknek hozzá?

Figyelt kérdés
Legyünk őszínték, ami ma Magyarországon történik, az igen csak elveszi az emberek kedvét kb. mindentől, és belehülyülnek ebbe a helyzetbe fiatal, idős egyaránt. Rányomja a bélyeget ez az ismerekedésre is vagy másnak van ehhez inkább köze?
2012. dec. 10. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Ja, biztos ezért nyomik... :D

Van mindenkinek elég gondja, de attól még nem kell 24 órában nyavalyogni, és ide írni ki ugyanarról a hülyeségről még egy sokezredik kérdést is.

2012. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem csak Magyarországra jellemző. Erről könyveket írtak, főleg angol nyelvterületen. Válasz röviden: mert az oktatás a lányok igényeit szolgálja ki és a legtöbb dolog a lányok szempontjából van nézve. A modern oktatás ilyen, nézd meg 50 éve nem voltak ilyen önbizalomhiányos fiúk.
2012. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
elcseszett korban élünk, nincs katonaság, nincs normális apafigura a legtöbb fiatal előtt plusz jódolgukban nem tudják mit csináljanak
2012. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%

Én az alkesz apámnak meg a "csodás" általános iskolai "trendeknek" köszönhetem. Ahol kb. rajtam meg a haverokon kívül mindenki tele volt lével, jól néztek ki állandóan a focit b*zulták - bár nekem ettől függetlenül sem volt minden rendben a személyiségemmel.


Mivel a felmenőim között sok a pszihológiai problémás - simán benne van hogy örököltem 1-2 dolgot.


Nagyanyám skizofrén (több saját személyisége van és nem is tud róla, mert azt tudja, hogy ki ő mindig - csak a jelleme változik akkorát, mintha 2 ember lenne)


Másik nagyanyám idegbajos élete nagy részét alvással tölti meg nyugatózással.


4 Dédapámból 3 alkoholista és ezekből az 1-ik meglepően aggresszív természetű volt - még 60 évesen is simán lepofozta a 30 éves fiát a saját 7 éves unokája előtt...


Anyám meg depresszív és megfelelési kényszere van, nagybátyám munkamániás és kb. olyan mint egy kő semmi érzelem nem látszik meg rajta - tezsem hozzá ő is alkesz.


Az egyik nagy-nagynéném igen hamar feladta a harcot öngyilkos is lett 25 évesen. Igaz előtte nagyon szép verseket írt.


Nagyanyám többi testvére is megőrült öregkorára.


Az apám meg simán megalomániás, alkoholista valaki volt.


Dezsvírem követelőző, aggreszív és sértődékeny természetű én pedig elkerülő személyiségzavaros, kissebbségi komplexussal megáldott félőrült ember vagyok. (+ még kismillió ilyen baj, de nincs rá hely, hogy mind leírjam) Mondjuk már én se sokáig leszek az. Elég volt ennyi ebből!

2012. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem muszáj étterembe vinni a csajt. Simán lehet sétálni, vagy átmenni egymáshoz. A lényeg az hogy együtt legyetek. Nem pedig a pénz, a drága randik!
2012. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

miért mi folyik az országban? :DD


Aki önbizalomhiányos nem hinném h pár ostoba politikus miatt lesz az... aki jobban érdekel tizen-20onévesen a politika mint a nők az homi


Azon sírni h azér nem kell a nőknek mer nincs pénze az kamu... nem olyan helyen kell keresgélni. Ha meg mégis, akkor se értem, mindenki hitelre vesz TVt stb, kidobja a pénzt BKVra, tanulásra, telefonálásra meg ilyenk marhaságokra. Ha ezekre képes költeni akkor meg tud hitelezni a csajnak apróbb ajándékot, v magának egy szép inget h mégiscsak kinézzen vhogy, a lánynak egy italt stb...

2012. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Az a probléma, hogy az alacsony srácok el vannak nyomva, mindenhol a magas, jóképű srácokat éltetik. Amúgy a szegénység is elég erősen tud rontani az ember hangulatán azt elismerem, magam is tapasztalom mindennap, sajnos.
2012. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fiúk,a lányok is önbizalom hiányosak,sőt,tovább megyek,a fiatal felnőttek is.


Ez azért van,mert :


1.nem adatott meg nekik a szerető családi háttér,ezalatt értsd: az ilyen szülők degradálják a gyereket,folyton kicsúfolják,lehülyézik,olyanokat mondanak neki pl. hogy "te ezt nem értheted,úgysem tudnád megcsinálni,hogy nézel ki már megint?jaj,azt hiszed olyan jól nézel ki? sosem lesz belőled ez meg az stb.

Vagyis nem bíznak a saját gyerekükben,ezzel azt táplálják belé,hogy ő semmire nem jó,haszontalan,értéktelen,kevesebbet ér másoknál.És mivel egy kisgyereknek a család az első tükör,amiben látja magát,ahonnan kapja a vissza jelzéseket,természetes lesz neki hogy ilyen negatív önkép alakul ki saját magáról.

2.A mai viszonylatokat nézve nincs jövőképe a fiataloknak,hiába szeretne dolgozni,elérni valamit az életben,vagy nem kell sehová,vagy a képesítésétől teljesen eltérő munkát végez(pl diplomás kukás),és ha dolgozik is,nem jut előre,mert mire kifizeti az albérletét,kajáját,ruházkodását,busz,vonatbérletét stb. akkor örülhet ha nincsen mínuszban.


Hát ezért.


L/26

2012. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon egyszerű, akikkel így elbánnak azok nem pattognak, és irányíthatóak, mert bizonytalanok.
2012. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolgokat írtatok, de még valamit megjegyeznék. Sok más országban is így van. Sőt, régi korokban is lehetett így. Csak ahol nagy a "fegyelem", ott nem buknak elő ilyen nyíltan ezek a dolgok. Egy japán fiatal előbb lesz öngyilkos, csendben, panasz nélkül, mint hogy egy ilyen oldalon kisíránkozza magát. Ha már választani kell, had nyafogjanak itt, vagy "nőgyűlölködjenek", vezessék le, legalább életben maradnak! S ki tudja, mit hoz a holnap? Vagy pszichopata gyilkos válik egyesekből, vagy végigszenvedik az életüket, vagy valamikor mégis boldog emberekké válhatnak- vannak még csodák. :)
2012. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!