Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok a Bella for...

Mit gondoltok a Bella for Teens intim betétekről?

Figyelt kérdés
Láttam ilyet a boltban, és nagyon olcsó volt nem úgy mint az Always ami közel 800 Ft. Ti használtok ilyet? És melyik fajtáját ennek a márkának?
2013. szept. 2. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is láttam olyat, nem tudom még én se próbáltam lehet h kipróbálom, szerintem annyira nem lehet gagyi... a felnőtt az nem rossz :)
2013. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma vettem ilyet, de suliba nem akartam kipróbálni, mert féltem hogy átázok.. És milyen előrelátó voltam. Ugyanis amikor itthon kipróbáltam nem telt el fél óra csurgott a vér belőlem. De szerintem a gyengébb napjaimra nagyon jó lesz:) Kipróbálom majd a felnőttet is ha újra ott járok:) Egyébként nagyon jó, csak nekem ehhez erős nagyon a vérzésem:// Eleve ilyen niagara szerű a vérzésem://

De köszönöm a válaszodat!:)

2013. szept. 2. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nm! :D
2013. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol kapható?
2014. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!