Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ráírják a leletre, hogy a...

Ráírják a leletre, hogy a beteg szűz-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel petefészek-gyulladásom van, ha elmegyek nőgyógyászhoz, akkor az ott kapott leleten rajta lesz, hogy már nem vagyok szűz?
2009. nov. 1. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Biztos nem, csak nem gondolod, hogy egy orvosi iratra ráírják, hogy a páciens már nem szűz?
2009. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
nem tudják a szüleid? :D
2009. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
jaj ezt én is szeretném tudni,tehát írjatok válaszokat!:)
2009. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
általában nem, hacsak nem fontos a betegség szempontjából. a petefészek-gyulladást nem hüvelyen keresztül kezelik, szóval nem fontos.
2009. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van olyan aki szüzhártya nélkül születik, vagy olyan vékony hogy felszívodik neki. Aztán van olyan akinek olyan vastag hogy nem csak elöször vérzik hanem kimondottan fájdalmas a sex amig sebészi uton ki nem vágják neki.

Szóval a kutya nem nézi hogy szüz vagy-e,meg ugye a doki sem hülye és még ha esetleg látna egy kisebb heget tudja hogy akár maszturbálástól is kiszakadhat.

Doki megkérdezheti, hogy élsz e sexuális életet, hogy elövigyázatoságra incsen és elmondja a fogamzásgátló módszereket. nyugodtan mond az igazat ßes hallgasd végig.

2009. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor írja rá az orvos, ha kizárólag abból a célból történik a vizsgálat. /pld. kiskorun elkövetett nemi erőszak esetén/ Egyébként ennek semmi köze egy gyulladásos folyamat kezeléséhez. Ettől nem kell tartanod!
2009. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

mivan titkolod anyuci és apuci elől h már nemvagy szűz? jaj te szegény, inkább lettélvolna őszinte.....

amúgynemleszrajta.

2009. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

21:03-nak

Most miért kell cikizni a kérdezőt? Te nem voltál tini? Vagy aggszűz vagy?


Nem írják rá. A dokit az egészségi állapotod érdekli.

2009. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
deeeee, voltam tini, csak én egy fokkal értelmesebb voltam, és amikor elvesztettem a szüzességem, elmondtam anyámnak. így sosem kerültem ilyen helyzetbe....aztaaaaaaa, nemgondoltad volna tese, mI?:D
2009. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem minden anya olyan felvilágosult, hogy el lehet neki mondani. Az enyém hisztériás rohamot kapott amikor megtudta (nem voltam terhes) és mivel nem tudott normálisan reagálni a helyzetre rosszul létet színlelt és bevitette magát a kórházba. Tiszta röhej volt.


Úgyhogy megértem a kérdező aggodalmát és együtt érzek vele.

2009. nov. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!