Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után "illik-e" nőgyógyász...

Szex után "illik-e" nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár napja (bocsánat, ez gusztustalan lesz) büdös, barnás, nagyon híg (kb. mint a vizelet) barna folyásom van. Úgy volt, hogy ma dolgozom, tehát nem tudok nőgyógyászhoz menni, szóval tegnap éjszaka együtt voltam a párommal (igen, gusztustalan... :( tegnap jött haza külföldről, "nem bírtuk ki", és ez után esett le, hogy tényleg gáz van, és el kell mennem dokihoz), viszont kiderült, hogy ma mégsem kell mennem dolgozni, ergo el tudnék menni nődokihoz. Ti elmennétek így, hogy előző éjszaka szexeltetek, vagy várnátok vele? Legközelebb csak jövőhéten tudnék menni.

19/L



2013. szept. 3. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem folyik belőled látványosan a sperma, akkor menj.
2013. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzésed van.Sok eszed van, hogy ilyenkor szexelsz mert szépen átadtad a párodnak is, akinek majd szintúgy szedni kell kell valami gyógyszert te miattad.Mosd ki a nunád és mehetsz nődokihoz.
2013. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kimosás nem jó ötlet, mert az esetleges váladékvizsgálat eredményét befolyásolhatja.
2013. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem folyik látványosan. xD

Gumit használtunk, úgy tudom, az véd a fertőzésektől. Kicsit félek, hogy esetleg látja, hogy szexeltem, és b_nkó lesz, dehát fontosabb, hogy megtudjuk, mi bajom, és kezeljenek... Köszönöm a válaszokat, ma délután elmegyek.

2013. szept. 3. 10:27
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as, esetleg ha most kimosom, és úgyis délután megyek (addigra biztos lesz megint folyásom...)?
2013. szept. 3. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha óvszerrel védekeztetek, akkor nem fog látni semmit, nem kell kimosni, fent említett okok miatt.
2013. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2013. szept. 3. 10:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérsz bocsánatot? Ez természetes dolog, majdnem minden Nő átesik ilyenen. Ha pedig a folyás büdös, akkor hiába mosod ki, a doki akkor is érezni fogja, sőt... neki ez még segítség is a diagnózis felállításához. Szerinted hányszor találkozik ilyen problémával naponta?? :) Az előző éjszakai szexnek pedig nem értem mi köze van ehhez!? Titok az orvos előtt, hogy szexuális életet élsz?
2013. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Miért kérsz bocsánatot? Ez természetes dolog, majdnem minden Nő átesik ilyenen. Ha pedig a folyás büdös, akkor hiába mosod ki, a doki akkor is érezni fogja, sőt... neki ez még segítség is a diagnózis felállításához. Szerinted hányszor találkozik ilyen problémával naponta?? :) Az előző éjszakai szexnek pedig nem értem mi köze van ehhez!? Titok az orvos előtt, hogy szexuális életet élsz?


8-as: Köszönöm, kicsit megnyugtattál. :) Azért szégyenlem magam, mert büdös, mintha nem tisztálkodnék rendesen, pedig ez nem igaz. A szex nem titok, csak valahogy úgy érzem, nem illik, mármint (lehet, hogy furán hangzik, de) alaphelyzetben "megtisztelném" annyival az orvost, hogy nem "dugott" nunival megyek hozzá. x)

2013. szept. 3. 11:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"megtisztelném azzal, hogy nem "dugott" nunival megyek hozzá"

Hát Te nagyon édes vagy! Csak ha annyira megtiszteled, hogy se dugott nunival, se büdösen nem mész el, akkor magaddal jól kitolsz! A nőgyógyászati promlémák legtöbbje csúnya és büdös. Ne legyél ilyen kis szégyenlős. Azt pedig el nem tudom képzelni, hogy a doki kiszúrja, hogy benned előző este egy kuki volt. Gondolom nem maradtak úgy a hüvely izmaid! :)) Majd írd meg, hogy elmertél e menni.

2013. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!