Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy illik menni a nőgyógyászh...

Hogy illik menni a nőgyógyászhoz? Szőrteleníteni kell, mert ma ez divat, vagy így higiénikus?

Figyelt kérdés
2008. febr. 22. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. Nem kötelező a szőrtelenítés, a doki meg úgyis meg fog vizsgálni, mert ez a kötelessége. De ha te úgy gondolod, hogy azért mégis jobb/szebb, akkor nyugodtan szőrteleníts.
2008. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Frissen fürödve illik. A többi már a te intimitásod, s semmi köze az orvonak, hogy befonod-e vagy leugrasztod a bundást! Vagy rózsaszínre fested vagy akármi. elhiheted, hogy nem fog szólni semmiért. Fürdeni illik.
2008. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Akár hiszed, akár nem, de egy időben nekem tényleg rózsaszínre volt festve a fanszőrzetem (illetve egy csík volt csak hagyva), és az orvos egy szót sem szólt rá, azt sem mondta, hogy mukk. A lényeg, hogy tényleg tisztálkodj előtte, mert azt úgy illik, meg úgy a normális.
2008. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy nőgyógyász azt mondta,hogy jobb,ha min. 6-7 óra eltelik az utolsó fürdéstől a vizsgálat előtt,hogy a nunit természetes környezetében találja,és ha estleg valamit el kell küldenie bakterológiai vizsgálatra,akkor pontos legyen az eredmény.Szörteleníteni,akkor teszed,ha akarod.Hidd el szülésnél lát elég szőrös nunit,mert akkora pocakkal nagy küzdés lenne.
2008. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
szülés előtt leborotválnak.
2008. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy is szőrtelenítek,de ha te nem akkor csak a doki miatt nem kell,neki tökmindegy a lényeg hogy tiszta legyél
2008. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
A FÜRDÉS ELŐTTE ALAP. HA NAGYON NEM TUDOD ELDÖNTEI AKKOR ELÉG HA ALULRÓL LEHÚZOD.ÉS SZEXELNI SEM ILLIK 24 ÓRÁVAL ELŐTTE MERT FELBORÚL A HÜVELYFLÓRÁD ÉS HA KENETET VESZ MÁS LEHET AZ EREDMÉNY
2008. febr. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A dokit nem érdekli hogy milyen a fanszőrzeted. Megvizsgál és kész. Látott ő már mindenfélét, szőkétől a feketéig, csupasztól a dzsungelesig.
2008. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi hogy Offolok, de szülés előtt csak a gátnál borotválnak.

A válaszom pedig: legyen olyan, mint szokott lenni.

2008. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

Ma már nem is minden kórházban borotválnak szüés előtt...

nem tartják higénikusnak, mert a bortva ejtett apró vágások könnyen elfertőződhetnek. (Engem nem borotváltak, mondjuk nem is vágtak, de nem hiszem, hogy szülés közben előkapott volna bárki is egy borotvát miközben a babóca feje már majdnem kinn volt..... :)

2008. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!