Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyogyászhoz készülők, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyogyászhoz készülők, nem voltam még, hogy illik menni, szőrtelenitsek, vagy ne? Tudom ciki, de tényleg nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dokinak tökmindegy, látott már ilyet is, olyat is. :) Nem ebből a szempontból fog vizsgálni, tehát menj úgy, ahogy neked kényelmesebb, ez igazából nem számít.
2012. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, a doki magasról tojik rá:)

Ha neked úgy kényelmesebb, akkor szedd le, ha nem szőrtelenítesz, akkor a doki kedvéért felesleges.

2012. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Hát pont nőgyógyász vagyok. Azért nekünk se mindegy ám, hogy egy őserdőben turkálunk, vagy egy csupasz sivatagban:D
2012. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
70%-os: Menj, inkább játssz a fütyiddel.
2012. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy neked kényelmes Kérdező!
2012. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szőr ahhoz képest semmi amiket látott már!:) De tény hogy azért esztétikusabb ha legalább a nagy részét eltávolítod, és nem egy nagy szőrrengetegben kell megkeresni a nunit!:)
2012. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kőszi a válaszokat. végül is igaz,sok mindent látott már :) de inkább leszedtem,nekem is jobb igy. ja,és nincs fütyim!
2012. ápr. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!