Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismeri valaki Maria Treben...

Ismeri valaki Maria Treben Isten patikája cimű könyvében szereplő tormás arcpakolást, pattanások és aknék ellen?

Figyelt kérdés

Nem rég letöltöttem a könyvet amiben ez ált: "Külsőleg a következőképpen alkalmazzuk: reggel és este a nedves arcra ecetes tormát

pakolunk és tíz percig rajta hagyjuk. Majd a leszedett tormát üvegbe tesszük és bor- vagy

gyümölcsecetet öntünk rá. Az ecet lepje el a tormát. Tíz napig szobahőmérsékleten tartjuk. Mivel

a felhasználáskor közvetlenül az üvegből veszünk anélkül, hogy az ecetet leöntenénk róla,

legjobb egy lyukas fedelű műanyag üvegben tartanunk. A torma elveszti az ecet csípősséget,

az ecet pedig a tormáét. I ly módon enyhe ecet-eszenciát kapunk, amit az arcbőr jól elvisel"

Én ezt úgy értettem, hogy megcsinálom a keveréket és reggel este felteszem pakolásként 10 percre.Ezt 10 napig csinálni kell. Meg is csináltam egyik reggel hogy tudjam azzonal használni. De eléggé csipte a börőm. Miután leszedtem és a maradékot lemostam a pattanások kifehéredtek minta oxigénes vizet használtam volna. Már negyedik napja használom de az arcom csunyább mint volt a pattanásokat lemarta sebszerűek lettek és nem mulnak. Kétségbe estem. Mint a sebek kemény pörköt húztak magukra fura sárgát vagy pirossat. Igy kell működjön ez a modszer? Ráadásul ujjak is jelentek meg. Segítsetek. Tud valaki valamit erről az arcpakolásról?



#arc #pattanás #seb #hormonzavar #akne #Maria Treben #Mária Treben #Isten patikája #tormás arcpakolás #arctisztittás
2013. szept. 5. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez a teljes cik a pattanások kezeléséről a könyvben(természetesen a csalánteát iszom):


AKNE (PATTANÁS)

A pattanás kimondottan pubertáskori probléma, és részben a vese zavarai okozzák. Éppen

ezért kerülni kell a nagyon fűszeres, sózott ételeket, savanyú salátákat és az italokat. A

salátákat aludttejjel kell elkészíteni. Pattanások ellen naponta el kell kortyolgatni egy liter

csalánteát.

Külsőleg a következőképpen alkalmazzuk: reggel és este a nedves arcra ecetes tormát

pakolunk és tíz percig rajta hagyjuk. Majd a leszedett tormát üvegbe tesszük és bor- vagy

gyümölcsecetet öntünk rá. Az ecet lepje el a tormát. Tíz napig szobahőmérsékleten tartjuk. Mivel

a felhasználáskor közvetlenül az üvegből veszünk anélkül, hogy az ecetet leöntenénk róla,

legjobb egy lyukas fedelű műanyag üvegben tartanunk. A torma elveszti az ecet csípősséget,

az ecet pedig a tormáét. I ly módon enyhe ecet-eszenciát kapunk, amit az arcbőr jól elvisel.

2013. szept. 5. 17:17
 2/3 anonim válasza:

szerinem egyelőre pihentetsd.

azota válozás?

probáld ki a schweden bitter gélt, gyogynövény boltban, gyhogyszertárban keresd. nekem bevált, nagyon szépen gyogyitja a gyulladt pattanásokat egy két nap alatt, és olcsó is

2013. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia.

Én úgy két éve használtam ezt a pakolást és nekem használt.

Nem lett volna szabad rögtön felkenni, úgy emlékszem várni kellett vele pár napot, hadd érjen össze, mielőtt felkened.

Tudom, hogy tavaly tetted fel a kérdést, de remélem azért segítettem.

2014. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!