Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim terület borotválásához...

Intim terület borotválásához tippek, trükkök? Szőrtüszőgyulladás ellen leginkább.

Figyelt kérdés

Elég hajlamos vagyok a szőrbenövésre és a szőrtüszőgyulladásra is, egyszer használtam borotvát a lábamon, úgyhogy nem sok tapasztalattal rendelkezek. Nagyon gyantázni akartam, de kozmetikushoz nem akarok menni, itthon meg félek, hogy letépem a bőröm.. :D


Ha körömvirág szappannal megmosom utána a borotvált részt, az jó? Esetleg luffa szivacsot is használjak?


2013. aug. 26. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a gyantát javaslom. Én évekig borotváltam és igazán meglepő hogy elkezdett ritkulni a szőr mióta gyantázom. Szóval gyanta (vagy más) utáni ápolásra ajánlom a sószappant, nem is drága. Körömvirág is jó, de sajnos meg kell válogatni a termékeket mert nem minden az amit ráírnak.

Stadelmann féle körömvirágkrém az egyik legjobb.

Gyantázáshoz meg a moom-ot ajánlom, ha egyszer magadnak szeretnéd kipróbálni.

Kozmetikustól meg ne félj :D Egy nap többször csinálja ugyanazt, akár teljesen ápolatlan embereken is. Semmivel sem tudod meglepni, nincs okod félni :)

2013. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az epilálás meg gyantázás során nekem sokkal többször volt szőrbenövés mint borotválkozásnál. Szerintem a lényeg hogy tartsd tisztán a borotvád, sosem szárazon próbálj borotválkozni, használj habot (vagy felhabosított tusfürdőt, majd alaposan öblítsd le bő tiszta vízzel. Én nem szoktam kipattogni így.
2013. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Huali válasza:
Előszőr melegvízzel áztasd magad egy kicsit, aztán borotva gél, hab, de a szappan és a tusfürdő is tökéletesen megteszi, a lényeg , hogy jó habos legyen, én úgy olvastam, hogy ne húzd át többször ugyanazon a helyen,(hát velem nem történt semmi), tiszta borotva, és utána alaposan meg kell törölni és ami nálam igazán bevált az a hintőpor, szóval tudom ajánlani.
2013. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cukorgyanta után alig van szőrbenövés. És az viszonylag kíméletes. A Biolának van jó gyantázás utáni testápolója.

Ráadásul csak 4 hetente kell, míg borotválkozás után már 1 nappal borostás és erősödik is a szőr =SS míg gyantázás után pont az ellenkezője

2013. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!