Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Ha "idegen"...

Lányok, nők! Ha "idegen" helyen vagytok és nektek megvan hogy cseréltek tampont? Infó lent.

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a tampont nyáron és nagyon kényelmes,sokkal jobb,mint a betét.Úgy csak azt érzem,hogy görcsölök,azt nem,hogy folyik belőlem a vér...na a gond ott van,hogy itthon nem lényeg,hogy betét van alattam,nem zavar,de suliban nem olyanok a körülmények...A mosdó úgy néz ki,hogy bemész az ajtón és rögtön balra van két ajtó(ott van a wc.) és az ajtótól egy méterre a mosdó.A wc is úgy néz ki,hogy benyitok és az ajtótól alig bírok bemenni,mert rögtön ott a wc.Szóval elég pici hely van.Eddig mindig volt nálam tampon,hogy ha úgy gondolom azt használom,de sose jutottam el odáig.Kicsi a hely,én viszont úgy tudom csak feltenni,hogy egyik lábam a wc-n van és úgy.Az oké,hogy reggel beteszek egyet és ott kiveszem mikor megtelik,de félek,hogy nem tudnám feltenni a tampont.Ráadásul mindig ott áll a sor a wc előtt,óráról meg nem engednek ki.

Ti hogy oldjátok meg ezt mondjuk suliban,munkahelyen?Mit tegyek,hogy ne féljek és ott is sikerüljön feltenni a tampont?

Köszönöm a válaszokat!

14,5/L


2009. nov. 2. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
tampon+betét! ha megtelt a tampon, csak kiveszed, és ott a betét :)
2009. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

De pont a betétet szeretném elhagyni,mert nagyon kényelmetlen ma is azt érzem órán,hogy folyik belőlem a vér de nagyon...:(:( ÉS ez rossz...szóval suliba szeretnék tampont+tisztasági betétet használni,csakhogy félek ,hogy ott feltudom-e tenni..és nem merek belevágni.

2009. nov. 2. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
én suliban nem cserélek. neked sem ajánlom, már ahogy leírtad hogy milyen a wc.. hát én elképzeltem és ott nem igazán cserélnék a helyedbe, mert még felviszel vmi bacit. sűrűn kellene cserélned? nekem elég 7óránként és igy nem kell a suliba :) 18/L
2009. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nos,én 3cseppes betétet használok és 1.nap,van amikor reggel beteszek egy betétet és még suliba 2x cserélek,de általában 1x elég cserélni.A vége felé 1betét is elég délelőttre.Viszont tampont csak minit próbáltam még és nem tudom a normál felmenne-e és az meddig bírná.A mint tampon 1-2.napon 2-3órát bír ki,attól függően mennyit mozgok közben.

köszönöm a válaszodat!

2009. nov. 2. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Nyugodtan próbáld ki a normál ob-t, nem sokkal nagyobb a mininél, viszont sokkal tovább bírja. Ha a minit fel tudtad tenni, menni fog a normál is, csak erős napon tedd fel!

Amúgy a suliban is nyugodtan cserélj, de előtte alaposan moss kezet! Ne törődj a várakozókkal, mi lenne, ha éppen kakilnál? Egy tamponcsere még addig sem tart.

Hamar bele fogsz jönni, meglátod!

2009. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

milenne ha kezet mosnátok tampon csere előtt? és a wc-re sem kell ráülni h kicseréld, így nemtom mit jöttök azzal h milyen piszkos a suliwc. piszkos jah. de ez miben akadályoz titeket h kicseréljétek a tamponotokat? hozzá sem kell érni szinte semmihez, csak a wc ajtóhoz, de azt meg meglehet oldani balkézzel is, és akkor a jobb kezeddel cseréled ki. ez ennyire bonyolult lenne??? voltam sulis, elég sok ideig, jártam gimibe, jártam főiskolára, de sosem okozott gondot a tampon csere és fertőzést sem kaptam el sohasem.

és a "nincs szappan a sulimban"-ra is van megoldás....kézfertőtlenítő a DM-ből. 700 ft.

2009. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Lehet kaoni a Dm-ben applikátoros O.B. tampont,igaz mini nincs ,de a normált se nehezebb fölrakni.Na szóval ezzel az applikátorossal higiénikusan meg lehet oldani,mert így nem kell felnyúlnod:)

13/L

2009. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok,nem kaoni,hanem kapni:)
2009. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

00:31-es: képzeld mielőtt elmegyek wc-re és utána is mosok kezet SZAPPANNAL,mert van a suliban.Most,a H1N1 miatt még inkább,mert nap,mint közösségbe vagyok.

amúgy köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!