Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen természetes és lehetőle...

Milyen természetes és lehetőleg olcsó hüvelyflóra helyreállítót használjak?

Figyelt kérdés
Sokszor gondoltam már a joghurtra, szeretném kipróbálni, csak nem tudom milyen márkát válasszak! Kérem kíméljenek azok a válaszadók akik, csak a "gyógy"szerben hiszenek. Azok kezeljék magukat azzal. Én már sajnálom kiadni a sok hasztalan, mesterséges hülyeségekre kiadni a pénzt! Szóval olyan válaszadóktól várok véleményt, akik már kipróbálták és működött. Milyen joghurtot vásároltak? Ill. a teafaolajról ki mit tud? Előre is köszönöm!

2013. szept. 9. 08:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj és azt eljelejtettem írni, hogy fül és mandula gyulladásra szedtem Zinnatot és a szedés elkezdésétől számítva kétnapra jöttek elő a kellemetlen tünetek. Mióta nem szedem már sokkal jobb, de csak nem akar helyrejönni.
2013. szept. 9. 08:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a bölcsességfogam kioperálása után gynophilust használtam, amit a Rossmanban vettem meg, 2400Ft volt, így ez szvsz nem fér bele nálad az olcsóba. Probiotikus tamponok is ilyesmi árban vannak.


Joghurtos/kefires dolgot én is olvastam itt, a lényeg, hogy élőflórás és natúr legyen, márkát senki sem írt.

2013. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesnek és olcsónak én a patikai tejsavas oldatot ajánlanám irrigálásra. 600-700 forint körül van egy üveggel és elég sokáig elég. Azzal irrigálva tudod segíteni visszaállítani a savas kémhatást.
2013. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van. Ezt a joghurt dolgot hagyd inkább. Tudok egy olyan nőről, aki joghurtot használt irrigálásra, meg ilyen joghurtos tampont tett be. Egy idő után kínos tünetei kezdtek lenni, és a SOTE valamelyik extrém nemi betegségekkel foglalkozó laboratóriumában derült ki, hogy olyan baktériumok vannak benne, amik a tehénben szoktak lenni...


Tudsz szerezni a gyógyszertárban tejsavat, tisztán. (Hígítani kell.)

Tudsz szerezni nagyjából bárhol jó baktériumokat tisztán. (Szintén gyógyszertár, hüvelykúp, hüvelytabletta, hüvelykapszula.)

Akkor minek kell ez a joghurtos hülyeség...?

2013. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen tartottam mindig a joghurtos témától ezért sem próbáltam még ki... Már helyrejöttem :) Csak elég sokáig tartott. A második válaszadónak köszönöm a legjobban, azaz összeg még belefér, mert tudom hogy vannak ilyen-olyan hüvelykúpok meg hüvelykrémek amik 3000 Ft körül vannak és ezért született meg ez a kérdés. Sajnos nincs annyi pénzem, hogy hébe hóba kiadjak erre ennyit :( Szóval még 1X nagyon köszi, ha legközelebb ilyen próblémám lesz az irrigálást fogom kipróbálni.
2013. szept. 15. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!