Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nincs semmi bajom?

Már nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
Múlthéten pénteken éreztem hogy viszket oda lenn, mivel nem tudtam elmenni az orvoshoz, ezért vettem Canesten Kombit amit szombat óta használok. Tegnap előtt tettem fel az utolsó kúpot meg azóta is kenegetem. Ma voltam az orvosnál és azt mondta hogy kicsit piros vagyok lenn, de már elmúlt... meg szerintem amúgy sem voltak túr erőse a tünetek, nem volt túros folyásom meg semmi, csak viszketett lenn.. Az lenne az én kérdésem hogy a párommal még nem feküdtünk le, mert még fiatal a kapcsolat, de ha mondjuk kinyal vagy oda teszi akkor nem kaphatja el? Mert én már azt érzem hogy minden rendben, persze azért kenegetem hogy ne újúljon ki... Mikor múlik el véglegesen? Mert az orvos szerint semmi bajom... Csak nem akarom megfertőzni a párom... Tapasztalat vagy tanács? :) Köszönöm!

2013. szept. 11. 12:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!