Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha a gyerek naponta...

Normális ha a gyerek naponta összepisili magát a játszótéren, és néha be is kakál? Mindezt pelenka nélkül.

Figyelt kérdés

Én toleráns embernek tartom magam,és semmi bajom azzal ha ebben a melegben pelus nélkül vannak a gyerekek akiket éppen szoktatnak a szobatisztaságra! Pár "baleset" belefér,de azt hogy napi szinten összepisili a gyerek a homokozót vagy a csúszdát már gusztustalannak tartom.

Ma pedig kissé eldurrant az agyam mikor a 2,5körüli fiú bokáig szarosan jött oda az anyjához,és egy nagy adagot otthagyott a mászókák között ahol a lányom is játszott.


A gyerek anyja maga mondta hogy soha nem szól a fia ha pisilni/kakálni kell neki,de ő nem ad rá pelenkát had szokja!



2013. júl. 28. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gusztustalan!Nem a gyerekkel van gond hanem a kedves anyukájával!És a fekáliára meg majd szállnak a legyek?Mi lenne ha mindenki ezt csinálná?Nyugodtan szólj rá hogy a pisi még hagyján de a kakit még a kutyák után is felszedik!Én meg attól vagyok rosszul hogy a játszótéren ami szépen tisztán van tartva lekerítve,ott is a szülők mindenhová pisiltetik a gyermeküket.Miért nem lehet legalább a kerítés széléig elvinni?Vagy netán kivinni az első bokorig?Pár lépés az egész,nem ő a homokozó szélénél guggoltatja......
2013. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek.

Mondjuk nekem nagyon eldurranna az agyam, ha anyuka nem szedné össze a kakit. Én tuti odasziszegném neki, hogy takarítsa fel de azonnal, vagy a fejét nyomom a gyereke kakijába.

2013. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a szobatisztaságra nevelés ment, és nem volt stabil a gyerkőc addig bizony pelusban jött le a játszóra.


Sajnos néha így is besikerült egy egy bepisilés, de nem napi szinten.

2013. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez bunkóság. Szoktassa anyuka odahaza a kisgyereket, játszótérre csak akkor vigye pelenka nélkül, ha már szobatiszta!
2013. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Felszedte a kakit természetesen,csak azt nem értem miért nem ad pelenkát a gyerekre?! A fiú soha nem szól előre,ma is már csak akkor jött oda mikor az anyja észrevette hogy bekakált nem magától! Egyáltalán nem érett még a szobatisztaságra,apró jelet sem látni rajta!

Vegye le a pelenkát otthon,de ne olyan helyen ahol mások is vannak.

2013. júl. 28. 22:28
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Ennyit arról,hogy a kutyások mocskolják össze a játszótereket....
2013. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez egy zárt játszótér,és nem szeretném ha a kérdésem elkanyarodna más irányba!!!
2013. júl. 28. 22:35
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez gusztustalan- szó szerint.

Én gyerekem is jó sokat váratott a szobatisztaságig- 3éves volt szinte napra pontosan- és én is néha a hajamat téptem- de később rájöttem, hogy kár volt- mert nyilván nem marad így. Nem is maradt. Türelmesnek kell lenni, amig a gyerek megérik erre is, ki 2évesen, ki 2,5, ki3évesen.

Anyukával van a gond- oké, hogy próbálkoznak, de ezt nem a közös játszótéren kellene.

2013. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

A pisivel higiéniai szempontból semmi baj nincs ekkora gyerekeknél, de a kaki az már gáz.

Én mondjuk nem vinném meztelenül emberek közé a gyerekem. Itthon a kertünkben az más, de egy nyilvános játszótéren semmiképpen. Már csak a sok pedofil miatt sem.

2013. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
amíg nem lett minimálisan szobatiszta addig pelusban játszóztunk.nem tartom a pisit se olyan nagyon elfogadfottnak,hisz nm egy gyerekről van szó hanem naponta 100 gyerek fordul meg a játsón,mi lenne ha mind oda pisilne?pedig a többség sajnos igen.4 éves a fiam,és mai napig nem pisiltünk a játszón és a közelében sem.elötte elmegyünk és utána meg itthon pisilünk,persze aki 4-5 órát tölt ott az lehet nem bírja ki,de arra nekem nem volt időm,hogy egész napkat ott töltsem.2 órát meg simán kibír psis nélkül egy kisgyerek,szerintem ez szoktatás kérdése is.és igen,sajnos némely anyukával nagyon elszaladt a ló.
2013. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!